JRC - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti JRC

JRC Gamecentrum je obchod, ve kterém koupíte počítačové hry, superhrdiny, komiksy nebo filmy. Po celé České republice najdete 36 kamenných obchodů. Pokud hledáte herní konzule jako je PlayStation, Xbox One, Nintendo Switch nebo virtuální realita, rozhodně se podívejte do JRC. V prodejnách najdete digitální produkty jako nabití peněženky Stream, fut pointy a další herní měny. Sledujte pravidelně leták plný slev a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou akci. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas.

Proč nakupovat v JRC

Kromě nových her a příslušenství můžete využít i služeb bazaru a koupit již hrané hry za velmi výhodnou cenu. Prodejci v JRC samozřejmě vždy kontrolují funkčnost her, takže ručí za jejich kvalitu. Nakupovat můžete nejenom v jakékoli kamenné prodejně, ale také přes internet online. Kromě pravidelných letáků, které najdete na kompasslev.cz můžete novinky ze světa JRC sledovat i prostřednictvím sociálních sítí jako je Facebook nebo Instagram. Playsation 4, Xbox One, Nintendo, známé i méně známe hry na tyto konzole najdete v JRC právě teď za skvělé ceny. Kromě toho v JRC zakoupíte i deskové nebo karetní hry.

Akční leták JRC

Prolistujte si aktuální leták a kupte si nový počítač, konzoli nebo hru za výhodnější cenu. Mimořádnou nabídku slev najdete pravidelně na kompasslev.cz v té nejvyšší možné kvalitě. Tak nekupujte zboží za plnou cenu, když ho právě teď pořídíte mnohem výhodněji. Chcete být ještě stylovější nebo jste skutečně zarytí fanoušci? Kupte si triko Marvel nebo FIFA. Díky slevám je získáte doslova za pár korun.

Lokace a provozní doba JRC

Pobočky JRC můžete navštívit hned na několika místech po celé České republice například v Olomouci, Jihlavě, Ostravě, Liberci, Pražském Chodově, Brně, Pardubicích, Plzni, Zlíně, Kolíně nebo v Mladé Boleslavi a HK. Otevírací doba se může lišit v závislosti na prodejně. Pokud je ale pobočka součástí obchodního centra, řídí se otevírací dobou OC, což je většinou od 9:00-21:00. V prodejnách JRC také funguje výkup LEGO kostek. Pokud už vám doma leží kostky ladem, přineste je na nejbližší pobočku. Právě vaše kostky mohou pomoci postavit modely nejznámějších českých památek.

Nejnovější letáky
Prodejci - elektronika a bílé zboží
Hlídač akcí, slev a letáků