NEJČI nábytek - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Nejči nábytek

Jeden z největších prodejců nábytku je známý především na Moravě. Na trhu působí od roku 1993 a z první malé prodejny v Opavě se firma rozrostla o pobočky ve Velké Polomy, Hranicích, Bruntále, Přerově, Blansku a dalších městech. V nabídce naleznete komody, kancelářský nábytek, matrace, postele, police, skříně, jídelní stoly a mnoho dalšího. Sledujte pravidelně leták plný slev a nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku. Zboží společnosti Nejči nábytek si můžete prohlédnou také na e-shopu https://www.nejcinabytek.cz nebo v katalogu.

Proč nakupovat v Nejči nábytek?

Kvalitními a designovými kousky vybavíte celou domácnost. Pokud si s výběrem nevíte rady, pomohou vám prodejci na pobočkách nebo si přečtete zajímavé a inspirativní tipy přímo na stránkách Nejči nábytek. Zařiďte svůj domov prakticky a zároveň designově. Provádíte rekonstrukci nebo stavíte? V Nejči nábytek zařídíte obývací pokoj, kuchyň, dětský pokoj, chodbu nebo pracovnu velmi snadno. Z kategorie kuchyní si můžete nechat sestavit kuchyň přímo na míru nebo si zakoupit již hotovou kuchyňskou sestavu. Vyberte si do kuchyně také nejmodernější spotřebiče, které vám usnadní práci, a navíc budou vypadat naprosto skvěle.

Když nakoupíte ve výprodeji, nemusíte za produkty platit plnou cenu. Při velkých akcích můžete pořídit nábytek za polovinu nebo dokonce až se 70% slevou. Na kompasslev.cz vás o všech zajímavých akcích informuje včas. Pokud bude akce na dopravu, můžete ušetřit také tady.

Akční letáky Nejči nábytek

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Nejči nábytek a vybavte si domácnost či kancelář za zlomek ceny ve speciálních slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Nejči nábytek

Společnost sídlí v Opavě, ale prodejny najdete hned na několika místech po celé České republice například v Opavě, Bruntále, Přerově, Olomouci, Blansku, Plzni nebo Ostravě. Otevírací doba se pohybuje mezi 9:00-21:00 hodinou, záleží na konkrétní prodejně. Podívejte se interaktivní mapu a najděte nejbližší pobočku.

Nejnovější letáky
Prodejci - nábytek
Hlídač akcí, slev a letáků