ORFA nábytek - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky ORFA nábytek

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti ORFA nábytek

Firma je specialistou na nábytek, kuchyně a koberce. Na trhu působí přes 25 let. Rodinná firma nabízí kompletní sortiment nábytku a kuchyňská studia předního evropského výrobce nábytku Black Red White. Široká nabídka zboží ale zahrnuje i domácí výrobce nábytku, koberců a dalšího bytového zařízení. Nakupovat můžete v kamenných prodejnách nebo na e-shopu. Sledujte pravidelně akční leták plný slev a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku. Za nábytek a doplňky do domácnosti nemusíte platit plnou cenu. Stačí, když budete vědět o všech akcích.

Proč nakupovat v ORFA nábytek?

V ORFA nábytek kompletně vybavíte svůj domov stylovým zařízením. Společnost nabízí také pokládku podlahových krytin a koberců včetně dopravy z prodejny až k vám domů. Pokud si při zaměřování nejste zcela jistí, nechte si místnost zaměřit odborníkem přímo z prodejny, který vám následně koberec ořeže na míru. Na pobočce zároveň do 30 minut získáte 3D návrh vaší vysněné kuchyně. Všechny nákresy jsou zcela zdarma. ORFA nábytek je na trhu celkem 25 let. V celkem 5 kamenných prodejnách najdete více než 23 000 kusů nábytku a doplňků, které si můžete prohlédnout naživo. Pokud nakoupíte, a nakonec si svůj nákup rozmyslíte, máte dokonce 1 měsíc na to, abyste zboží vrátili zpět. Organizace dTest ohodnotila ORFA nábytek nejvyšším hodnocením pro jejich obchodní podmínky zákazníkům. Tady vybavíte kuchyň, obývací pokoj, předsíň, dětský pokoj nebo pracovnu.

Akční letáky ORFA nábytek

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku ORFA nábytek a nakupujte ve slevě ještě výhodněji. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba ORFA nábytek

Celkem 5 prodejen najdete na několika místech po celé České republice například v Ostravě, Orlové, Karviné nebo ve Frýdku-Místku. Otevírací doba jednotlivých poboček je od 8:00-19:00. Otevřeno je samozřejmě také o víkendu. V případě, že chcete objednat zboží přes e-shop a máte jakékoli otázky, infolinka je pro vás dostupná od pondělí do pátku od 8:00-18:00.

 

Nejnovější letáky
Prodejci - nábytek
Hlídač akcí, slev a letáků