Senesi - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Senesi

Firma vznikla v roce 1993 v jihočeských Vodňanech. Senesi má ve své nabídce kompletní vybavení koupelen a kuchyní. V prodejnách si zamilujete především zákaznický servis. Pokud potřebujete pomoci s výběrem, zpracováním grafického návrhu, zkušený personál je připravený poskytnout vám maximální pomoc. Sledujte pravidelně aktuální letáky plné výhod a nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Na kompasslev.cz budete o všech akcích a výprodejích vědět včas.

Proč nakupovat v Senesi?

Ve vzorkovnách Senesi naleznete celé zóny, které vás inspirují k realizaci vlastní kuchyně nebo koupelny. Nenajdete tu pouze vystavené produkty, ale celé sekce, které vám napoví, jaká kuchyně nebo koupelna pro vás bude tou pravou. Zboží zakoupíte nejenom v prodejnách, ale také prostřednictvím e-shopu na https://www.senesi.cz. Rekonstruujete? Pak se přijďte podívat na nabídku sprchových koutů, koupelnového nábytku, topných žebříků, obkladů, umyvadel, zrcadel, van, WC kombi a dalšího příslušenství do koupelen a kuchyní. Nebo načerpejte inspiraci z katalogů a přímo na stránkách Senesi.

Akční letáky Senesi

Prolistujte si aktuální leták plný slev. Právě nyní máte jedinečnou příležitost zařídit si domov podle posledních trendů v nádherném designu, perfektní kvalitě, a přesto za vynikající a velmi lákavé ceny. Stačí, když budete sledovat akce a výprodeje firmy Senesi. Na kompasslev.cz vám přinášíme všechny akční letáky ve vysoké kvalitě ve formátu PDF. Prohlédněte si skvělou a časově omezenou nabídku slev online z pohodlí vašeho domova a neplaťte za produkty víc, než je skutečně nutné. Nakupte právě teď chytřeji, výhodněji a lépe.

Lokace a provozní doba Senesi

Vzorkovny Senesi najdete v Praze, Plzni, Českých Budějovicích a Vodňanech. Otevírací doba je každý den od pondělí do pátku od 7:00-19:00. Během víkendů pak od 8:00-18:00. V každé prodejně najdete kromě vystavených kuchyní a koupelen také rozsáhlé skladové zásoby, takže zboží je vám ve většině případů ihned k dispozici. Součástí prodejen je také dětský koutek, takže zatímco vaše děti se zabaví hrou, vy můžete v klidu a nerušeně vybírat svou novou vysněnou kuchyň nebo koupelnu. Prolistujte si akční leták a nakupujte výhodněji právě teď.

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků