Letáky a informace o prodejci Tescoma

O společnosti Tescoma

Český výrobce chytrých kuchyňských potřeb v originálním designu má svoje centrum ve Zlíně. Řada výrobků Tescomy získala prestižní ocenění za design. Společnost funguje na českém trhu už od roku 1992 a v současné době prodává zboží ve 130 zemích světa. Kromě kamenných poboček, které naleznete ve větších i menších městech po celé České republice, můžete pořídit výrobky od Tescomy také online na e-shopu https://eshop.tescoma.cz/ za skvělé ceny.

Proč nakupovat v Tescomě?

Pokud hledáte kompletní sortiment potřeb do kuchyně, pak ho najdete právě u Tescomy, která se zároveň může pochlubit profesionálním servisem. Kromě výrobků na vaření, pečení, stolování, krájení a dalších, vydává Tescoma i recepty, které testuje jejich vlastní šéfkuchař. Inspiraci můžete načerpat z video receptů nebo na blogu na oficiálním webu firmy.

Akční leták Tescoma

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Tescoma a nenechte si uniknout zboží za fantastické ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky se speciální nabídkou na další období.