Exim Tours - letáky, pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Exim Tours

Velmi známá cestovní kancelář Exim Tours zahájila svou činnost v roce 1993. V současnosti je největší cestovní kanceláří na českém trhu. Exim Tours se maximálně orientuje na zákazníka, takže si můžete být jisti, že se službami budete nadmíru spokojení. Realizační tým čítá kolem 270 zaměstnanců a v terénu pracuje 100 delegátů ve všech destinacích, které cestovní kancelář nabízí svým zákazníkům. Sledujte pravidelně akční letáky plné zajímavých slev a kupte si zájezd do vaší vysněné destinace za zlomek původní ceny. Na kompasslev.cz budete o všech akcích společnosti Exim Tours vědět včas.

Proč nakupovat v Exim Tours?

Ck Exim Tours nabízí svým klientům poznávací zájezdy do oblíbených destinací jako je Itálie, Francie, Egypt, Turecko, Bulharsko nebo Chorvatsko. Navštívit ale můžete i vyloženou exotiku jako Vietnam, Kapverdy, Spojené arabské emiráty nebo Zanzibar. Pokud vás láká cestování v zimních měsících a rádi lyžujete, pak si vyberte zájezd do Itálie, Rakouska, Slovinska nebo zůstaňte v České republice. Pro klienty nad 50 let připravila cestovní kancelář speciální zájezdy šité na míru za zvýhodněnou cenu. Ať už jedete k moři za odpočinkem, chcete poznat nová místa nebo vás láká lyžování, potápění či golf, s touto cestovní kanceláří si určitě vyberete to pravé. V katalogu na vás čekají i last minute zájezdy za sníženou cenu. Jak se na takovou dovolenou připravit? Jednoduše si vezměte dovolenou ve zvolený termín a pak už jenom vybírejte z výhodných nabídek last minute. Sami se nechte překvapit destinací nebo hotelem, v kterém nakonec budete letos trávit svou vysněnou dovolenou. Podívejte se také na jednotlivé recenze u ubytovacích zařízení. Jedině tak budete mít jistotu, že bude ubytování zcela odpovídat vašim požadavkům.

Akční letáky Exim Tours

Prolistujte si letáky plné slev pro aktuální období a zjistěte, jaké zajímavé pobyty za zvýhodněnou cenu pro vás Exim Tours připravila právě teď. Na kompasslev.cz vám přinášíme letáky ve vysoké kvalitě. Tak zjistěte, jaké zahraniční zážitky na vás čekají. Láká vás práce pro cestovní kancelář? Tak se podívejte na stránky https://www.eximtours.cz.

Lokace a provozní doba Exim Tours

Pobočky Exim Tours najdete na několika místech po celé České republice například v Ostravě, Pardubicích, Zlíně nebo Olomouci. Podívejte se na interaktivní mapu na stránkách Exim tours a najdete pobočku, která je nejblíž vašemu bydlišti. Otevírací doba se může lišit, ale většinou od 9:00-18:00.

Nejnovější letáky
Prodejci - ostatní
Hlídač akcí, slev a letáků