Géčko České Budějovice - pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu Géčko České Budějovice, včetně poboček obchodu Géčko České Budějovice a otevíracích hodin pro pobočky obchodu Géčko České Budějovice. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod Géčko České Budějovice.


Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O nákupním centru GÉČKO České Budějovice

OC Géčko působí v Českých Budějovicích. Géčko vydává pravidelný čtvrtletní magazín, ve kterém se dozvíte o zajímavých akcích a doprovodném programu nákupního centra včetně novinek a velkých slev, které chystají konkrétní obchody. Ty mají otevřeno každý den od 9:00–20:00. Nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku nákupního centra. Najdete tu všechny známé a oblíbené obchody jako je Globus, Top Shop, Electro World, Oxalis, DM, Yves Rocher a mnoho dalších. V GÉČKU pořídíte oblečení, obuv, elektro, květiny, knihy, potraviny, drogerii, čistírnu a mnoho dalšího.

Proč nakupovat v GÉČKU?

V Géčku České Budějovice najdete všechny známé obchody s módou, obuví, elektrem, knihami, hračkami či šperky. Součástí centra jsou služby, restaurace a dětské koutky. Nenechte si uniknout žádné novinky a informace o aktuálních výprodejích, nové kolekci nebo fantastických slevách, díky kterým si uděláte radost za bezkonkurenční cenu. Každý měsíc pro vás obchodní centrum GÉČKO České Budějovice připravuje akce, které oceníte vy nebo vaše děti. Stačí, když budete pravidelně sledovat letáky nebo newslettery, které vydává GÉČKO. Nic vám tak neunikne. O všech akcích a slevách budete vědět včas. Přijďte nakoupit nebo si jen tak poseďte v některé z restaurací či kaváren.

Akční letáky GÉČKO České Budějovice

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku GÉČKO České Budějovice a nenechte si ujít akce nebo slevy v obchodech. Sledujte také pravidelný magazín OC GÉČKO. Aktuální nabídku si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba GÉČKA v Českých Budějovicích

Nákupní centrum se nachází ve městě České Budějovice. Je dobře dostupné městskou hromadnou dopravou i automobilem. Nákupní centrum a obchody v něm mají otevřeno každý den od 9:00-20:00. Výjimku tvoří Globus, který má otevírací dobu delší od 8:00-21:00. Díky Globusu můžete využít i myčku nebo čerpací stanici pro svoje auto. V obchodním centru budete rádi nakupovat také se svými dětmi, pro který je připravený dětský koutek. Ten má otevírací dobu od 8:00-20:00.

Nejnovější letáky

Prodejci - nákupní centra