Olympia Olomouc - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O nákupním centru Olympia Olomouc

OC Olympia je krásné nákupní centrum, které se nachází v Olomouci. Olomoucké nákupní centrum má jedinečnou architekturu a svým vzhledem připomíná venkovskou usedlost s větrným mlýnem a sýpkou. Vnitřní prostory originálně pracují se světlem a sluncem. Otevírací doba je od 9:00–21:00 a najdete zde všechny známé značky. Ať už hledáte cokoli, v Olympii to najdete. Sledujte pravidelně akční letáky a katalog tohoto obchodního centra. Díky tomu vám neunikne žádná zajímavá nabídka slev a budete o všem vědět včas.

Proč nakupovat v OC Olympia Olomouc?

Olympia se otevřela již v roce 2004. Kromě módních značek, obchodu s elektronikou, obuví, bankomaty, restauracemi a kavárnami, tu naleznete také dětský koutek a zájmové kroužky pro děti. V prostoru pro občerstvení je také nabíjecí kiosek, kde si pohodlně dobijete mobilní telefon, notebook nebo tablet. Muži tu dokonce najdou svůj koutek, kde mohou v klidu počkat, až jejich ženy nakoupí. Ze známých a oblíbených značek navštivte například C&A, Albert, A3 sport, Infinite nebo Pandoru. Kromě obchodů ale můžete ušetřit i na čerpací stanici, kde natankujete benzín v akci za pár korun. Nenechte si tyto slevy ujít.

Akční letáky Olympia Olomouc

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Olympia Olomouc a nenechte si ujít zajímavé akce nebo slevy v obchodech. Sledujte také pravidelný časopis Olympia Olomouc. Aktuální nabídku z letáku si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Hledáte například novou sadu talířů? Vybírejte z široké nabídky a ve slevách.

Lokace a provozní doba Olympie Olomouc

Do obchodního centra v Olomouci se dostanete pohodlně autobusem nebo autem. K dispozici je vám dostatek parkovacích míst. Galerie má otevřeno každý den od 9:00-21:00. Na čerpací stanici natankujete dokonce do 22:00. Tak využijte všech slev a lákavých akcí, které Galerie Olympie pravidelně připravuje pro své zákazníky. Na kompasslev.cz budete o všech výhodných nabídkách vědět včas.

Nejnovější letáky
Prodejci - nákupní centra