Géčko Liberec - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O nákupním centru GÉČKO Liberec

OC Géčko působí v Liberci od roku 2007. Géčko vydává pravidelný čtvrtletní magazín, ve kterém se dozvíte o zajímavých akcích a doprovodném programu nákupního centra včetně novinek a velkých slev, které chystají konkrétní obchody. Ty mají otevřeno každý den od 9:00–20:00. Sledujte pravidelně leták GÉČKO Liberec a nenechte si ujít žádné mimořádně zajímavé akce a slevy, které pro vás připravují jednotlivé prodejny v nákupním centru. K centru se dostanete buď hromadnou dopravou nebo automobilem. K dispozici je vám až 1 400 parkovacích míst.

Proč nakupovat v GÉČKO Liberec?

V centru najdete všechny známé obchody s módou, obuví, elektrem, knihami, hračkami či šperky. Nechybí tu samozřejmě také restaurace, dětské koutky nebo čerpací stanice či mycí linka. Nenechte si uniknout žádné novinky a informace o aktuálních výprodejích, nové kolekci nebo fantastických slevách, díky kterým si uděláte radost za bezkonkurenční cenu. V obchodním centru najdete například velmi oblíbený módní řetězec C&A, kde nakoupíte oblečení pro sebe i celou svou rodinu za velmi příjemné ceny. Pro nádhernou kolekci šperků si určitě zajděte do Klenotů Aurum. Pořídíte tu dárky pro své nejbližší nebo si nějakým šperkem udělejte radost vy sami. V rámci GÉČKA Liberec je vám k dispozici také směnárna.

Akční letáky GÉČKO Liberec

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku GÉČKO a nenechte si ujít akce nebo slevy v obchodech. Sledujte také pravidelný časopis OC GÉČKO. Aktuální nabídku si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Nenechte si ujít den slev.

Lokace a provozní doba GÉČKO Liberec

Obchodní centrum GÉČKO se nachází ve městě Liberec na severu České republiky. Nákupní centrum má otevřeno každý den včetně víkendů od 9:00-20:00. V rámci centra stojí také Hypermarket Globus, který má otevřeno ještě o dvě hodiny déle a to od 8:00-21:00. Dětský koutek pro vaše ratolesti je otevřen denně od 10:00-20:00. Čerpací stanici nebo mycí linku, které jsou součástí značky Globus, můžete využít rovněž od pondělí do neděle vždy od 7:00-21:00.

 

Nejnovější letáky
Prodejci - nákupní centra
Hlídač akcí, slev a letáků