Europark - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O obchodním centru Europark

OC Europark najdete na Praze 10 ve Štěrboholech. Tady nakoupíte vše, po čem vaše srdce touží. Nachází se zde módní značky jako je Blažek, Uncle Sam, Gate, Feratt, Wrangler nebo Orsay. Své zastoupení tu mají také obchody s elektronikou, obuví, hračkami, šperky nebo nábytkem. Ze služeb je pro vás připravená v OC Europark pošta, banky, kadeřnický salón, Europark směnárna nebo největší telefonní operátoři jako je T-mobile nebo Vodafone. V prvním patře se pak můžete občerstvit v několika restauracích a fast foodech. Blíží se Black Friday? Pak zbystřete, protože zboží v jednotlivých obchodech situovaných v Europarku nakoupíte za zlomek ceny.

Proč nakupovat v OC Europark?

Europark patří mezi obchodní centra, kde pohodlně a bezplatně zaparkujete a hned se zorientujete. V přízemním obchodním centru se nemáte kde ztratit. V prvním patře pak naleznete restaurace, které jsou přímo nad nákupní zónou. Pro děti od 3–10 let je připravený pirátský svět, ve kterém se vaše děti vyřádí na skluzavkách, horolezecké stěně nebo v dětském koutku. Otevírací doba centra je denně od 9:00–21:00. Díky akcím pro děti v nákupním centru si vy můžete v klidu nakoupit a vaše děti se přitom nebudou nudit. Pokud přemýšlíte o dárku pro své blízké, kupte v OC Europark speciální poukázky a vaši blízcí si za ně mohou v jakémkoli obchodě v centru vybrat cokoli se jim zalíbí napříč značkami.

Akční letáky OC Europark

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Europarku a zjistěte, jaké slevové akce nabízejí jednotlivé obchody. Aktuální nabídku si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Nenechte si utéct den plný slev a mimořádně výhodné nabídky jednotlivých obchodů.

Lokace a provozní doba OC Europark

Obchodní centrum se nachází v Praze ve Štěrboholech a velmi pohodlně u něj zaparkujete. Otevřeno je každý den od 9:00-21:00. Najdete tu 73 obchodů, 15 kaváren a restaurací včetně 2 100 parkovacích míst. V centru najdete uzamykatelné skříňky, do kterých si v klidu můžete odložit své věci. Zároveň využijte bezplatnou wi-fi, která je k dispozici po celé ploše centra.

Nejnovější letáky
Prodejci - nákupní centra
Hlídač akcí, slev a letáků