Galerie Harfa - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O nákupním centru Galerie Harfa

Galerie Harfa se nachází kousek od O2 areny v pražských Vysočanech. Slavnostně otevřela v roce 2010 a nabízí celkem 160 obchodů na 3 podlažích. V obchodním centru určitě navštivte také střešní zahradu, která je přístupná z restaurací a nabízí velké dětské hřiště nebo ledové kluziště. V centru zaparkujete pohodlně ve dvoupodlažních podzemních garážích s kapacitou až 1 600 parkovacích míst. V obchodním centru najdete všechny známé značky. Zakoupíte zde oblečení, obuv, šperky, knihy, květiny, ale také si můžete zajít jen tak posedět do kavárny nebo restaurace. Sledujte pravidelné akce a slevy, které nabízejí jednotlivé obchody a nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku.

Proč nakupovat v Galerii Harfa?

V jednom z největších obchodních center v Praze najdete jednoduše vše, co potřebujete. Kromě známých módních značek, elektra, drogerie, potravin (například Albert) a dalšího zboží zde najdete i bohatý doprovodný program. Galerie pořádá pravidelné akce pro děti, jakou jsou například taneční hodiny nebo možnost objednat si stylistu přímo pro vás. Téměř po celý rok můžete navštívit také DinoPark Harfa na střeše nákupního centra a prohlédnout si modely dinosaurů v životních velikostech. Blíží se Black Friday? Pak zbystřete ještě víc. Některé obchody totiž v tuto dobu sráží ceny zboží opravdu na minimum. Můžete tak nakoupit i se 70% slevou. Stačí, když budete pravidelně sledovat letáky, časopis nebo newsletter Galerie Harfa.

Akční letáky Galerie Harfa

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Galerie Harfa a nenechte si ujít zajímavé akce nebo slevy v obchodech. Sledujte také pravidelný časopis OC Galerie Harfa. Aktuální nabídku z letáku si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Galerie Harfa

Obchodní centrum najdete v Praze 9 v Libni. Otevřeno pro zákazníky je zde denně od 9:00-21:00. Galerie Harfa je na strategickém místě hned vedle O2 arény poblíž metra Českomoravská. Dobře se sem dostanete také tramvají, autobusem nebo automobilem. Navštivte některé z mnoha obchodů, restaurací, dětské hřiště, ledové kluziště nebo vodní prvky, které jsou zvláštností právě tohoto nákupního centra.

Nejnovější letáky
Prodejci - nákupní centra