Galerie Butovice - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O obchodním centru Galerie Butovice

Nákupní centrum otevřelo své brány v roce 2005 a v roce 2016 prošlo velkou rekonstrukcí. V OC Galerie Butovice jsou celkem 2 parkoviště – nadzemní a jednopatrové podzemní. V centru zakoupíte dárkové poukazy, které platí ve všech obchodech. Nenechte si ujít žádné novinky a zajímavé akce. Sledujte pravidelný magazín centra Galerie Butovice. V aktuálním letáku se dozvíte včas, jaké slevy připravují jednotlivé obchody v OC Galerie Butovice a neunikne vám tak žádná mimořádně výhodná nabídka.

Proč nakupovat v Galerii Butovice?

V jednopatrovém obchodním centru se dobře zorientujete a najdete tu všechny známé obchody jako je DM, Pepco, Bambule, Jysk, Albert, Lindex a mnoho dalších. Kromě módních značek tu zakoupíte také knihy, šperky, obuv, květiny, elektro nebo si můžete odpočinout v solárním a masážním salónu. V prvním patře je pro vás připravený také hlídaný dětský koutek a oblíbené restaurace. Bez problému zde můžete zanechat svou ratolest starší 3 let a vyrazit nakupovat. Obchodní centrum je otevřené denně od 9:00–21:00. OC Galerie je velmi oblíbeným centrem nejenom pro obyvatele Prahy. Nikdy tu není příliš přelidněno, jako tomu bývá v jiných obchodních centrech po Praze. Navíc tu pro vás budou velmi příjemné nákupy s dětmi. Na širokých chodbám v přehledném centru se vám děti nikam nezatoulají a ani vy nebude tápat, kde se zrovna nacházíte.

Akční letáky Galerie Butovice

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Galerie Butovice a nenechte si ujít zajímavé akce nebo slevy v obchodech. Aktuální nabídku z letáku si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba OC Galerie Butovice

Galerii najdete na Praze 5. Centrum je dobře dostupné nejenom automobilem, ale také veřejnou dopravou. Nejbližší zastávka metra Nové Butovice je v docházkové vzdálenosti stejně jako několik autobusů, které najdete přímo nad vstupem do metra. Pokud se do centra vydáte autem, můžete tu nakupovat 3 hodiny zcela zdarma. Za každou další hodinu pak zaplatíte 30 Kč. Galerie Butovice má otevřeno denně od 9:00-21:00.

Nejnovější letáky
Prodejci - nákupní centra