Galerie Šantovka - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O obchodním centru Galerie Šantovka

V olomouckém obchodním centru se nachází 200 obchodních jednotek. V centru zaparkujete snadno, k dispozici je tu až 2 000 parkovacích míst. Kromě známých módních značek, elektra, drogerie, potravin a dalších obchodů tu najdete i široké možnosti zábavy pro volný čas. V centru je divadlo, kino, bowling, restaurace i venkovní hřiště pro děti. Obchody v Galerii Šantovka pravidelně nabízejí různé akce a slevy. Stačí jen pravidelně sledovat letáky a už vám neunikne žádná mimořádně výhodná nabídka.

Proč nakupovat v centru Galerie Šantovka?

V OC jsou pro vás připravené relaxační zóny, dětské koutky, šatna zdarma nebo tvůrčí dílna pro děti, která probíhá každou neděli. Studenti mohou v některých obchodech po předložení platné karty ISIC využít speciální slevy. Nezmeškejte zajímavé akce, výstavy, festivaly a další program v OC Galerie Šantovka. Ze známých značek tu najdete například oblíbenou Pandoru. Tak neváhejte a kupte pro své blízké okouzlující šperk. Najdete tu také populární obchod Tchibo, který kromě kávy prodává také příslušenství do domácnosti nebo oblečení pro muže, ženy i děti. Z módních značek zavítejte určitě do C&A, kde obléknete za vynikající cenu nejenom sebe, ale i celou svou rodinu.

Akční letáky Galerie Šantovka

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Galerie Šantovka a nenechte si ujít zajímavé akce nebo slevy v obchodech. Aktuální nabídku si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Galerie Šantovka

Nákupní centrum Galerie Šantovka najdete v Olomouci. Nakupujte oblečení, obuv a doplňky u svých oblíbených značek. Elektro, potraviny, květinářství a další obchody máte pod jednou střechou a na jednom místě. Nákupní centrum otevírá každý den v 9:00 a zavírá ve 21:00. Nebo si přijďte jenom příjemně posedět do některé z mnoha restaurací a kaváren. Večer se přijďte pobavit do multikina s 6 sály a sledujte film v pohodlí a vysoké kvalitě. Poblíž OC najdete tramvaje, autobusy nebo vlak. Pohodlně se sem ale dostanete také automobilem.

Nejnovější letáky
Prodejci - nákupní centra
Hlídač akcí, slev a letáků