OC Breda & Weinstein - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti OC Breda & Weinstein

OC Breda vyrostlo na půdorysu bývalého městského pivovaru v Opavě. Právě zde najdete řadu oblíbených, známých i méně známých módních značek. Nechybí ani elektronika, potraviny Albert, restaurace nebo multikino Cinestar. Navštívit můžete také pobočky Komerční banky nebo České spořitelny. V obchodním centru se nachází minipivovar, ve kterém najdete klasické ležáky i svrchně kvašená piva. Sledujte pravidelný leták plný zajímavých slev, které nabízejí jednotlivé obchody a nenechte si ujít mimořádné nabídky. Na kompasslev.cz budete vědět o všech novinkách, které na vás čekají v obchodním centru Breda.

Proč nakupovat v OC Breda & Weinstein

V krásném a stylovém obchodním centru snadno zaparkujete a najdete tu všechny obchody, které hledáte. Ze světa kosmetiky zavítejte například do oblíbeného francouzského obchodu Yves Rocher. V centru najdete také směnárnu, kde si výhodně vyměníte peníze. Blíží se Black Friday? Pak zpozorněte ještě víc a nenechte si ujít novinky z OC Breda. Právě během tohoto speciálního dne většina obchodů sráží ceny na minimum. Zboží tak zakoupíte s obrovskými slevami za zlomek původní ceny.

Akční letáky OC Breda & Weinstein

Prolistujte si leták OC Breda a nakupte v obchodech dle vašeho výběru ještě výhodněji. Na kompasslev.cz vám pravidelně přinášíme letáky ve vysoké kvalitě ve formátu PDF. Nenechte si utéct mimořádné výprodeje a časově omezené akce na vybrané zboží v jednotlivých obchodech přímo v nákupním centru Breda.

Pokud se stanete členem klubu BREDA & WEINSTEIN získáte řadu speciálních slev, budete vědět o nabídkách i akcích. V centru naleznete známé značky jako je Pepco, Rossmann, Pompo, Top Shop, Teta,
T-Mobile, Tchibo, Vodafone, UGO Freshbar a další.

Lokace a provozní doba OC Breda & Weinstein

OC Breda najdete v Opavě. Standardní otevírací doba centra je denně včetně víkendů a svátků od 9:00-21:00. Prolistujte si právě nyní aktuální leták a objevte svět výhod, díky který nakoupíte zboží za bezkonkurenční cenu.

Nejnovější letáky
Prodejci - nákupní centra
Hlídač akcí, slev a letáků