Vesna - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Vesna

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Vesna

Vesna vznikla v roce 1994 a specializuje se na maloobchodní a velkoobchodní prodej v oblasti textilních výrobků. V síti prodejen po celé České republice naleznete vše od matrací, přikrývek, povlečení přes spodní prádlo až po koberce a další podlahové krytiny. Ve Vesně koupíte především zboží od českých výrobců. Bytový textil vydává Vesna i pod vlastní značkou v řadách Standard, Komfort a Excellent. Sledujte pravidelně akční leták plný slev a nenechte si uniknout žádnou mimořádně výhodnou nabídku. Na kompasslev.cz vás o všech akcích budeme informovat včas. Pokud při nákupu zadáte slevový kupón nebo slevový kód nakoupíte ještě výhodněji.

Proč nakupovat ve společnosti Vesna?

Kromě 50 kamenných prodejen nakoupíte i z pohodlí vašeho domova online. Výrobky jsou v prvotřídní kvalitě a z široké nabídky si vybere opravdu každý. Pokud se necítíte na pokládání podlahy sami, stačí, když si objednáte profesionální pokrytí podlahy přímo od Vesny. Objednáte-li si zboží na e-shopu, pak na dodávku nečekáte několik týdnů. Vesna vám zboží expeduje hned druhý den. Svůj domov si můžete díky Vesně vyzdobit krásnými záclonami nebo tu pořídíte nové polštáře a peřiny včetně matrací za fantastickou cenu. Na stránkách https://www.vesna.cz pořídíte dokonce i bio kosmetiku. Vše tu najdete na jednom místě a díky rychlé dopravě máte objednávku u vás už druhý den.

Akční leták Vesna

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Vesna a nakupujte ve slevě ještě výhodněji. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Vesny

Prodejny Vesna najdete ve více než 50 místech po celé České republice například v Pardubicích, Chrudimi, Olomouci, Hradci Králové, Turnově, Žďáru nad Sázavou nebo Trutnově. Svou nejbližší pobočku najděte prostřednictvím interaktivní mapy na oficiálních stránkách Vesny. Otevírací doba je většinou od 8:30-17:30. Pokud budete zboží nakupovat na e-shopu, pak je vám k dispozici zákaznická linka do 17:00. Prolistujte si aktuální leták a podívejte se, jaké zboží je zrovna v akci.

Nejnovější letáky
Prodejci - nábytek
Hlídač akcí, slev a letáků