MÖBELIX - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky MÖBELIX

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Pokud potřebujete vybavit svoji domácnost nebo kancelář nábytkem a dalším souvisejícím sortimentem, tak nejspíš vaše kroky povedou do maloobchodní sítě Möbelix.

Möbelix pobočky v České republice

Diskontní nábytkářský řetězec působí v České republice od roku 2008. Společnost Möbelix je součástí rakouského koncernu XXXLutz KG, který byl založen v roce 1945. U nás značka Möbelix se objevila s prvním obchodním domem v Praze na Vysočanech. V současné době nabízí nábytek určený pro interiér i exteriér, dále široké portfolio doplňků, včetně bytového textilu, elektrických spotřebičů, nádobí, osvětlení, různých dekorací atd. Můžete se dokonce inspirovat sestaveným nábytkem přímo na prodejní ploše.

Jaká je otevírací doba v Möbelixu

Nábytek Möbelix naleznete i v jiných státech, než pouze nás, nicméně se stejným sortimentem a akčními nabídkami, které vychází běžně v letácích. Vyplatí se je rozhodně sledovat, jelikož zde snadno zakoupíte rozličné zboží za zlomek ceny. Navíc pokud máte založený účet, poté sbíráte body a ty můžete později výhodně uplatnit. Na svých pobočkách nemá Mobelix stejnou otevírací dobu. Například Möbelix Most má otevírací dobu od 10:00 hodin do 19:00 od pondělí do neděle. Stejné podmínky má Mobelix Jihlava, ale v Českých Budějovicích je otevřeno o hodinu dříve, tudíž od 9:00. Pokud máte zrovna Möbelix příliš daleko, můžete si udělat i noční nákup se slevou. Möbelix eshop je vám totiž k dispozici a rovnou se speciální slevou na nákup.

Möbelix nenabízí jen nábytek

V České republice je k dispozici 14 prodejen, všechny Möbelix pobočky si můžete přehledně nalézt na oficiálních stránkách Möbelix, kde samozřejmě naleznete ještě další nabídky. Rovněž i informace o externích výdejních skladech, zapůjčení dodávky, kterou si můžete zakoupené zboží odvézt. V blogu se můžete inspirovat, jak má vypadat moderní bydlení nebo jak vytvořit designové prostředí pro svoji pracovnu. Mobelix shop vám rovněž nabídne i možnost si sjednat schůzku a s odborníky naplánovat kuchyni na míru podle vašich představ. I zde platí vaše slevové kupony a potěší rovněž pestrá nabídka sortimentu.

Nejnovější letáky
Prodejci - nábytek
Hlídač akcí, slev a letáků