Fotolab - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Fotolab (Cewe)

Fotolab vznikl již v roce 1990 a je největším výrobcem fotografií u nás. Celkem 50 kamenných obchodů naleznete po celé České republice. Na prodejnách si můžete nechat vyvolat fotografie nebo zakoupit fotodárky pro své blízké. Kromě kamenných poboček provozuje Fotolab také e-shop, na který jednoduše nahrajete fotografie a můžete si nechat vyvolat například fotoknihu, plakát nebo ozvláštnit hrnek, ze kterého pijete každý den kávu. Sledujte pravidelný leták a nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku.

Proč nakupovat ve Fotolab?

Fotolab tiskne fotografie v opravdu vysoké kvalitě, takže získáte záruku, že vaše vzpomínky budou v ostrých barvách a budou vám dělat radost dlouhá léta. Kromě toho ale Fotolab disponuje širokou nabídkou zboží, kterým uděláte radost svým nejbližším. Jedním z nejúspěšnějších výrobků, které vykouzlí úsměv na tváři nejenom vám, je fotokalendář. Pokud budete objednávat zboží online, pak si ho buď vyzvedněte zdarma na některé z nejbližších poboček nebo vám ho Fotolab pošle přímo domů či do práce. Blíží se Black Friday? Pak byste měli zbystřit ještě víc. Využijte časově ohraničené akce, ve kterých nakoupíte zboží za zlomek ceny a vyrobte si třeba novu koláž z vašich fotek z dovolené. Uvidíte, že ji doma na zdi určitě oceníte. Prostudujte si také katalog s nabízenými produkty a ceníkem. Najdete tu třeba polarizační filtr, díky kterému vykouzlíte skutečně dramatické fotografie.

Fotolab nabízí svým zákazníkům také půjčovnu, ve které si vyberete z široké nabídky zboží za vynikající denní pronájem. V případě, že by vám zboží zalíbilo, můžete ho rovnou odkoupit.

Akční letáky Fotolab

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Fotolab a uchovejte si vzpomínky navždy. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Fotolab

Fotolab se pyšní celkem 49 prodejnami po celé České republice. Najdete je například v Praze, Brně, Teplicích, Ostravě nebo Ústí nad Labem. Otevírací doba se liší v závislosti na konkrétní prodejně. Nejbližší prodejnu naleznete na stránkách https://www.fotolab.cz.

Nejnovější letáky
Prodejci - elektronika a bílé zboží
Hlídač akcí, slev a letáků