Prima Drogerie - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Prima Drogerie

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Prima drogerie

Firma na trhu působí od ledna roku 2007. Za tu dobu si vybudovala silné postavení mezi prodejci drogistického zboží. V nabídce naleznete široký sortiment kosmetického zboží za vynikající ceny. Toto sdružení prodejců připravuje pravidelně speciální slevové akce, ve kterých nakoupíte výrobky výhodně za bezkonkurenčně nízkou cenu. Sledujte pravidelně aktuální leták, ve kterém najdete akce, výprodeje a slevy. Na kompasslev.cz budete o všech nabídkách vědět včas. Díky tomu nakoupíte drogistické zboží opravdu výhodně a ušetříte.

Proč nakupovat v Prima drogerie?

Z bohatého sortimentu si opravdu vyberete. Kosmetické přípravky, pomůcky pro úklid nebo vše pro vaše dítě naleznete v nejbližší prodejně Prima drogerie. Nenechte si ujít pravidelné soutěže, díky kterým můžete některé výrobky z drogerie vyhrát a získáte je tak zcela zdarma. Hledáte například bakterie a enzymy pro septiky? V Prima drogerii je koupíte. Dávejte si jen pozor, abyste do septiku nelili chemické prostředky, které by bakterie a enzymy zahubili. Pokud máte septik, pak sáhněte po ekologické drogerii, která užitečným bakteriím nijak neublíží. Prima drogerie má na trhu velmi silné zázemí a díky tomu může svým zákazníkům nabízet drogerii a pomůcky pro úklid za ty nejlepší možné ceny. Díky tomu je u zákazníků stále oblíbenější a upevňuje svoje postavení na trhu.

Akční letáky Prima drogerie

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Prima drogerie a nakupujte ještě výhodněji ve slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Prima drogerie

Pobočky Prima drogerie najdete hned na několika místech po celé České republice například v Mostě, Hořicích, Liberci nebo Ostroměři. Prodejnu, která je nejblíž k místu vašeho bydliště najdete jednoduše prostřednictvím interaktivní mapy na oficiálních stránkách prodejce http://www.primadrogerie.cz. Zde najdete také otevírací dobu, která se může lišit v závislosti na konkrétní prodejně. Prolistujte si leták plný slev a kupte drogerii výhodně a levněji právě teď.

 

Nejnovější letáky
Prodejci - drogerie a parfumerie
Hlídač akcí, slev a letáků