Prior - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Prior

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Prior

Prior má celkem 15 prodejen ve městech po celé České republice. Nakoupíte zde bytové doplňky, dekorace, školní a kancelářské potřeby, boty, módu ale i látky. To vše za bezkonkurenční ceny. Sledujte pravidelné akce v letácích Prior a nakupujte ještě výhodněji. Kromě kamenných poboček můžete speciálně sortiment látek objednávat také online. Díky akčnímu letáku na kompasslev.cz budete o všech mimořádně výhodných akcích vědět včas.

Proč nakupovat v Prior?

Česká firma Prior pro vás připravuje pravidelné akce se speciálními slevami. Pokud získáte slevovou kartu Prior pro věrné zákazníky, dostanete navíc okamžité odměny k nákupu a 20% slevu na všechno při mimořádných akcích. Vybírejte z bohaté nabídky na e-shopu za vynikající cenu. V celkem 15 prodejnách doplníte šatník nebo vybavíte domácnost za ceny, které vám udělají radost. Nabídka domácích potřeb, bytových doplňků a dekorací, obuvi, oděvů a látek je opravdu štědrá a vybere si tu skutečně každý. Zapojte se do věrnostního programu a zařiďte si slevovou kartu Prior. Díky této kartě získáte 20% slevu na všechno. Čím větší nákup uděláte, tím větší odměna v podobě slevy na vás čeká.

Akční letáky Prior

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Prior a ulovte zboží za zlomek ceny ve speciálních slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Prior

Prodejny Prior najdete hned na několika místech po celé České republice například v Českých Budějovicích, Karviné, Jihlavě, Mostě, Chebu, Strakonicích nebo ve Zlíně. Celkem 15 poboček může mít odlišnou otevírací dobu většinou mají otevřeno od 8:00-18:00 a částečně také v sobotu dopoledne. Prolistujte si leták a hned se dozvíte, jaké zboží je pro vás aktuálně zlevněno. Nakupujte levněji. Za zboží nemusíte platit plnou cenu. Podívejte se na oficiální stránky prodejce a najdete pobočku, která je nejblíž k místu vašeho bydliště https://www.prior.cz.

Nejnovější letáky
Prodejci - ostatní
Hlídač akcí, slev a letáků