Letáky a informace o prodejci AVON

AVON - Lokality

O společnosti Avon

Společnost Avon je na trhu víc než 125 let a specializuje se na dekorativní, pleťovou a tělovou kosmetiku, vůně a bytové dekorace. Do České republiky se společnost dostala v roce 1991 a od té doby si získala mnoho spokojených českých zákaznic, které na značku Avon nedají dopustit. Jedná se o špičkovou firmu v kosmetickém oboru. Nabídku zboží v aktuálním katalogu si můžete prohlédnout na našich stránkách.

Proč nakupovat v prodejně Avon?

Jednou z velkých předností společnosti Avon je firemní filozofie, která Avon zavazuje, aby netestoval své výrobky na zvířatech.  S Avonem se pojí světově známé osobnosti z divadla, filmu, modelingu i populární hudby jako například Salma Hayek nebo Reese Witherspoon.  V obchodě naleznete široký sortiment make-upů, vůní, přípravků na pleť a tělo, šampony i kondicionéry na vlasy. Avon zároveň s nabídkou nezapomíná ani na muže. Přípravky můžete objednávat z katalogu nebo online.

Akční letáky Avon

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku firmy Avon a nenechte si uniknout produkty za pohádkově nízké ceny. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky v PDF se speciální nabídkou na další období.