Letáky a informace o prodejci dm drogerie

O společnosti DM

DM drogerie markt je přední drogistickou společností působící na našem trhu. Má 220 prodejen rozmístěných po celé České republice. Své zastoupení má i v dalších zemích střední a jihovýchodní Evropy. U nás své zboží prodává od roku 1993.

Slevové akce na široký sortiment z drogerie Vám přináší každý měsíc aktuální leták DM. Nakoukněte do něj a budete vědět, na jaké výrobky byste se měli tento měsíc zaměřit.

Proč nakupovat v DM

Budete-li v České republice shánět něco z drogerie, máte na výběr hodně míst, do kterých můžete zamířit. Mnozí jdou automaticky do DM. Zákazníci si tuto společnost oblíbili a nedají na ni dopustit. V DM najdete Vaše oblíbené produkty z osobní hygieny, kosmetiky a čisticích prostředků pro domácnost, přípravky spadající do péče o tělo a celkově krásu žen i mužů. Nechybí ani vše potřebné pro péči o malá i větší dítka.  Většina z uvedených okruhů zboží se pravidelně objevuje v letáku DM za ještě příznivější cenu a levnější nákupy si dopřejete také díky službě „Moje DM - Vždy výhodně“. V rámci ní se snižují ceny u více než 2 000 výrobků, a to dlouhodobě, minimálně po dobu čtyř měsíců. Stálé zákazníky si DM drogerie hýčká. Všichni se mohou rovněž těšit z oblíbené DM značky. Její výrobky jsou za velmi příznivou cenu. Je až o polovinu nižší než u srovnatelných produktů jiných značek, a to nemusí být ani v akčním letáku DM. Vsaďte na ověřenou kvalitu kosmetiky a další drogistických výrobků nabízených nejznámější drogerií v ČR a zároveň ji nakupujte za atraktivní ceny.

Už jste viděli aktuální leták DM? Je čas seznámit se s jeho nabídkou ve vysoké kvalitě, kterou Vám poskytuje Kompas Slev. Dopřejte to nejlepší sobě i své domácnosti bez toho, aby trpěla Vaše peněženka.

Lokace a provozní doba DM

Značku drogerií DM naleznete na 228 místech po celé České republice. Nejbližší pobočku naleznete na webu www.dm.cz. Otevírací doba je většinou od 8:00 do 20:00.

Prolistujte si tematické letáky DM, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.