dm drogerie - letáky, pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu dm drogerie, včetně lokalit obchodu dm drogerie a otevíracích hodin pro pobočky obchodu dm drogerie. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod dm drogerie.


Letáky dm drogerie

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti dm drogerie

dm drogerie markt je přední drogistickou společností působící na našem trhu. Má 220 prodejen rozmístěných po celé České republice. U nás své zboží prodává od roku 1993. Slevové akce na široký sortiment z drogerie Vám přináší každý měsíc aktuální leták dm. Nakoukněte do něj a budete vědět, na jaké výrobky byste se měli tento měsíc zaměřit. Díky speciálním akcím koupíte věci pro dítě jako jsou pleny nebo příkrmy za pár korun. Nebo si udělejte radost sami a pořiďte si nový parfém nebo vyzkoušejte potraviny dm Bio.

Proč nakupovat v dm drogerie

Budete-li v České republice shánět něco z drogerie, máte na výběr hodně míst, do kterých můžete zamířit. Mnozí jdou automaticky do dm drogerie. Zákazníci si tuto společnost oblíbili a nedají na ni dopustit. V dm najdete Vaše oblíbené produkty z osobní hygieny, kosmetiky a čisticích prostředků pro domácnost, přípravky spadající do péče o tělo (například Nivea) a celkově krásu žen i mužů. Nechybí ani vše potřebné pro péči o malá i větší dítka. Většina z uvedených okruhů zboží se pravidelně objevuje v letáku dm drogerie za ještě příznivější cenu a levnější nákupy si dopřejete také díky službě „Moje dm - Vždy výhodně“. V rámci ní se snižují ceny u více než 2 000 výrobků, a to dlouhodobě, minimálně po dobu čtyř měsíců.

Akční leták dm drogerie

Už jste viděli aktuální leták dm drogerie? Je čas seznámit se s jeho nabídkou ve vysoké kvalitě, kterou vám poskytuje Kompasslev.cz. Dopřejte to nejlepší sobě i své domácnosti bez toho, aby trpěla vaše peněženka. Zboží vybírejte také online na e-shopu dm nebo si prohlédněte katalog a časopis Journal, který najdete přímo na pobočkách. Sbírejte body za každý nákup a díky akci za body nakoupíte výhodněji.

Lokace a provozní doba dm drogerie

Značku drogerií dm naleznete na 228 místech po celé České republice například v Plzni, Liberci, Ostravě nebo v Brně. Nejbližší pobočku naleznete na webu https://www.dm.cz. Otevírací doba je většinou od 8:00 do 20:00.

 

Nejnovější letáky

Prodejci - drogerie a parfumerie