Letáky a informace o prodejci Efekt

Efekt - Lokality

O společnosti EFEKT

Firma rozváží české drogistické přípravky v úsporných baleních od roku 1995.  V EFEKTU zakoupíte prací prášky, aviváže, saponáty na nádobí, prostředky na čištění WC a koupelen, čistící písky, tekutá a tuhá mýdla, konopnou kosmetiku, divokou kosmetiku, dámskou hygienu a mnoho dalšího. Výrobky pocházejí od známých dodavatelů drogerie jako je Gillete, Tento, Revital, Pure Way, Mr. Profesional atd. Díky pravidelným akčním výprodejům navíc zboží pořídíte za bezkonkurenční ceny.

Proč nakupovat v EFEKTU?

V EFEKTU nakoupíte pohodlně online na e-shopu http://www.efekt.cz/. Jednoduše si smluvíte čas a termín doručení a kurýr vám zboží doveze na uvedenou adresu. Při objednávce nad 500 Kč získáte dopravu zcela zdarma. Zboží si samozřejmě můžete nechat zaslat také Českou poštou. EFEKT dováží výrobky na jakékoli místo v České republice.

Akční letáky EFEKT

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku EFEKT a nakupujte drogerii ve slevě ještě výhodněji. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.