Komerční banka - pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu Komerční banka, včetně poboček obchodu Komerční banka a otevíracích hodin pro pobočky obchodu Komerční banka. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod Komerční banka.


Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Komerční banka

Pokud člověk potřebuje využívat bankovních služeb, neměl by se automaticky rozhodovat jenom podle zvučného jména nebo dokonce podle intuice. A o tom, že by si snad měl hodit mincí, už vůbec nemůže být řeč. Mohlo by mu sice přát štěstí, ale také by se mohl při svém výběru pěkně spálit. Chytré je rozhodovat se rozumem a na základně dobrých informací – pak je ideálním výběrem Komerční banka.

Ta je totiž pro mnohé z našinců skutečně skvělou volbou. Vždyť jak se i sami můžete přesvědčit na https://www.kb.cz/cs, nabízí se zde široké spektrum služeb, které přijdou klientům zaručeně vhod.

KB má ve svém portfoliu nejen spořicí účet, stavební spoření, penzijní připojištění, ale i jiné na finance a jejich správu zaměřené produkty.

Komerční banka není na bankovním trhu žádným nováčkem. Známe ji a využíváme už od devadesátého roku minulého století, kdy se vydělila ze Státní banky československé, a za tu dobu urazila pěkný kus cesty. Již roku 2003 získala v prestižní anketě MasterCard Banka roku ocenění Nejdynamičtější a Nejdůvěryhodnější banka roku, o rok později pak hlavní cenu Banka roku 2004. Od roku 2006 je majitelkou společnosti Modrá pyramida. KB byla první bankou u nás, která už v roce 2010 na webu spustila aplikaci Investiční kalkulačka, rok 2017 pak pro ni byl začátkem jednoduchých plateb, k nimž je využíván mobil.

A dnes? V současnosti je přední bankovní institucí u nás i ve střední a východní Evropě, jež poskytuje retailové, podnikové a investiční bankovnictví a jež oplývá mnoha pobočkami, stejně jako přímým bankovnictvím a vlastní distribuční sítí.

Zákazníci se mohou spolehnout na to, že tu získají cestovní pojištění stejně jako výhodný kurz euro, který dokládá převodník měn. Že jsou tu běžné i platby Google Pay, možnost používat výhodně bankomat, že tu lze sjednat penzijní připojištění, stavební spoření, faktoring, spotřebitelské úvěry a podobné produkty není snad ani třeba zdůrazňovat.

Každý z jejích klientů může po přihlášení využívat internetové bankovnictví Moje banka, i s účty (mají mezinárodní označení IBAN) spojené platební karty a další platební metody.

Ještě hledáte důvod, proč by někdo nevyužil tuto banku, která nabízí přes tři stovky poboček a kolem osmi stovek bankomatů?

Nejnovější letáky

Prodejci - finance a služby