ČSOB - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

ČSOB

Jestli u nás existuje nějaká banka, o které někdy slyšet prakticky každý, je to dozajista ČSOB. Ta už se v naší zemi stala dávno pojmem. A to plným právem a v pozitivním smyslu toho slova.

Tato banka náleží stoprocentně do finanční skupiny KBC Bank NV, sídlící v belgickém Bruselu. A u nás působí jako univerzální banka, která u nás byla založena již roku 1964 coby specialista na financování zahraničního obchodu a volnoměnových operací na tehdy československém trhu. Ovšem důležitá není logicky ani tak historie, jako spíše současnost, kdy tento finanční institut nabízí služby prakticky jakékoliv klientele, fyzickým osobám stejně jako malým a středním podnikům či korporátním a institucionálním klientům. Pro všechny je tu činná hned pod dvěma značkami – ČSOB a Poštovní spořitelna. Vedle tradiční banky jsou na ni napojeny společnosti nabízejícími i další finanční služby, jako jsou Hypoteční banka, ČSOB Pojišťovna, Českomoravská stavební spořitelna, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Leasing, ČSOB Factoring a Patria Finance.

Na své si na https://www.csob.cz/portal přijde každý, kdo potřebuje internet banking, penzijní připojištění, spořicí účet, cestovní pojištění či další standardní a nadstandardní služby a produkty. Kdo potřebuje, může tu využít i platbu pomocí Google Pay, nebo uskutečnit zajímavou investici. Nepochybí ani ten, kdo využije služeb ČSOB pojišťovna nebo Era, lze tu získat i finance na záležitosti týkající se bydlení, u nichž přijde více než vhod hypoteční kalkulačka. A o tom, že na dostupný bankomat narazíme na mnoha místech, nepochybujte.

Zkrátka to svoje tu najde každý, třeba když zrovna potřebuje smartbanking, půjčku, stavební spoření, investici či další odborné informace. A to za poplatky a úroky, které se určitě vyplatí, stejně jako zdejší kurzy měn. Protože stačí porovnat zdejší kurz euro a pochopíte, že i v případě této směny tu jste správně.

A tím ambice této banky ani zdaleka nekončí. Jak vám to určitě dokáže budoucnost.

Nejnovější letáky
Prodejci - finance a služby
Hlídač akcí, slev a letáků