Air Bank - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Bankovní služby potřebuje snad každý, kdo má peníze. A protože má alespoň nějaké peníze snad každý, může se banka hodit všem. Ale která z nich?

Air Bank

Banky mohou být lidem prospěšné v mnoha ohledech. Zejména pak pochopitelně tehdy, když člověk potřebuje provádět nějaké finanční transakce, když potřebuje nějak smysluplně využít své jmění nebo je mu naopak zapotřebí k nějakým penězům přijít.

V takové chvíli pak může přijít vhod Air Bank. U které stačí nahlédnout na její web https://www.airbank.cz, aby člověk hravě zjistil, v čem že jsou její přednosti, v čem předčí své konkurenty.

Tato banka vznikla roku 2011 a co rok, to dosažení nějakého úspěchu. Za dobu své existence se stala Air Bank třeba Nejvstřícnější bankou roku 2014 a z roku 2019 se může pochlubit i tituly Nejlepší banka, Banka roku, Banka zákazníků i Vstřícná banka. Díky čemuž jde prokazatelně o to, co se již vžilo, a sice o ‚první banku, kterou můžete mít rádi‘.

Rádi ji pak můžete mít za leccos. Třeba za možnost využívat okamžité platby Google Pay, Apple Pay či platby s pomocí mobilu s využitím NFC, či za možnost využívat internetové bankovnictví v podobě aplikace My Air. Nabízí se tu snad cokoliv, co si jenom lze u dobré bank představit, ať už jde o možnost otevřít si běžný či spořicí účet, vzít si tu hypotéku, u níž pomůže hypoteční kalkulačka, vhod tu může přijít i možnost investovat, zařídit si (nejen) cestovní pojištění.

Tato banka nabízí dále ale i výhodné kurzy měn, dá se tu získat nejedna půjčka, ba i využívat mobilní aplikace. A o tom, že je tu k mání i debetní karta, u které stačí jen znát PIN a rázem člověku poskytne peníze i každý bankomat, mluvit snad netřeba.

Kdo svěří svou důvěru této bance, stane se jedním z mnoha sobě podobných klientů mezinárodní investiční skupiny PPF, jež působí v celé řadě zemí na třech světadílech. A rozhodně nepochybí. Protože proč si dopřávat druhořadé služby, když je vše možné dělat právě zde daleko snáze, bez zbytečností a skrytých nástrah? Díky IBAN tu stačí jenom pouhé přihlášení se a člověk snadno uskuteční vše, co potřebuje. Bez nutnosti komplikovat si život cestou někam na pobočku, kde se to, jak známo z mnoha jiných příkladů, neskutečně vleče.

Nejnovější letáky
Prodejci - finance a služby
Hlídač akcí, slev a letáků