MONETA Money Bank - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

V našich řadách je už určitě jenom velice málo lidí, kteří by nevyužívali alespoň některé služby nabízené bankami. A každý hledá banku, jež mu nejlépe vyhovuje.

MONETA Money Bank

Pokud si dnes někdo vybírá banku, jíž svěří v budoucnu své peníze, měl by se zamyslet nad tím, která mu nabídne právě takové služby, jež jsou mu zapotřebí, a to za těch co nejvýhodnějších podmínek. Protože by bylo hloupé využívat rovnou několika bank, jen aby byly uspokojeny všechny klientovy potřeby, nebo dosáhnout svého za cenu zbytečných plateb a dalších povinností a nepříjemných podmínek. A pokud dnes někdo banku mění, pak by měl dbát na to, aby šlo o změnu k lepšímu.

Lidem se tak dnes kromě jiných nabízí třeba i https://www.moneta.cz. MONETA Money Bank, banka, která si vytkla za cíl stát se rekordmanem v oblasti financování českých domácností, živnostníků a firem. Tato banka má v úmyslu stát se nejinovativnější finanční organizací v naší zemi a být za takovou považována svými klienty, zaměstnanci, i komunitami, pro které pracuje.

Co ještě u MONETA Money Bank vyzdvihnout? Jedná se o nepřetržitě inovující digitální banku, která vychází svým zákazníkům maximálně vstříc a nabízí jim to nejlepší, co jenom banka nabídnout může. A díky tomu má již milionovou klientelu, kterou uspokojí každá z poboček této finanční instituce a každý z jejích četných bankomatů.

Zájemci tu získají celou škálu rozmanitých služeb, z nichž si tu můžeme zmínit třeba PayPal, GoPay, Google Pay, cestovní pojištění nebo penzijní připojištění.

Tato internet banka je pak rovněž zárukou toho, že se tu zákazníkům nabízí za ten nejvýhodnější kurz euro, ovšem nejen to, nýbrž i neméně zajímavé další kurzy měn. 

Ať už je zkrátka zákazníkovi zapotřebí čehokoliv, co spadá do kategorie bankovních služeb, tady se mu toho dostane.

A ani ten, kdo potřebuje či chce vše vyřizovat online, tu nepřijde zkrátka, hravě si tu lze přímo z chytrého telefonu založit běžný účet s IBAN, který po přihlášení nabízí jen ty nejkvalitnější služby, umožňují tu u mnoha produktů využití kalkulačky, výpočet čisté mzdy, ba dokonce i slovník pojmů, aby nikdo netápal.

S mnohem více než stovkou poboček a šesti stovkami bankomatů je tu tato banka pro všechny, kdo mají zájem o kvalitu nabízených služeb a chtějí co nejefektivněji bojovat i s problémem zvaným inflace.

Zdejší služby jsou doslova od A až po Ž. Od Adršpachu až po Železný Brod.

Nejnovější letáky
Prodejci - finance a služby
Hlídač akcí, slev a letáků