mBank - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

mBank

Není banka jako banka. I když by mělo všude jít v první řadě o špičkovou kvalitu, přece jenom jsou nabídky různé. A správnou volbou banky si tak lze polepšit.

Pokud někdo hledá nového bankovního správce financí nebo spolehlivého partnera z řad finančních institucí, má dnes opravdu na výběr. A dobře učiní, pokud vsadí například na mBank.
Tato banka působí v České republice už od roku 2007 a jako první nabídla svým zákazníkům možnost využívat naprosto nový samoobslužný model, díky kterému si každý spravuje své finance sám, a to za pomoci služby, již známe pod označením internetbanking či telefonické bankovnictví. Pobočky této banky pak slouží především k poradenství nebo jsou místem, kde se dá sjednat hypotéka.
Díky využití virtuálních služeb, k nimž stačí počítač či mobil, jsou tu nabízené služby zdarma. A i to vedlo k tomu, že banka dosáhla již více než půlmilionové klientely a patří mezi nejvýznamnější z našich bank. A významnou je nejen u nás, ale i u našich polských či slovenských sousedů.
Klient této banky si může lehce zřídit spořicí účet či jinou formu tohoto produktu, i cestovní pojištění, nabízí se tu logicky i kdejaká půjčka. Dá se tu spořit nebo si tzv. brát na dluh, při čemž může prokázat přímo neocenitelné služby i kalkulačka, díky níž každý ví, na čem je, dá se tu platit s pomocí Google Pay. A díky možnosti vyřídit vše přes internet či telefon, kde stačí pouhé přihlášení, respektive díky možnosti použít bankomat, odpadá potřeba stát nejednou i hodně dlouhou dobu ve frontě na pobočce a pak se neméně dlouho dohadovat s úředníky. Což je, jak jistě uznáte, nesporné plus.

Klientovi tak stačí často znát jen své přihlašovací údaje, PIN, a někdy ještě IBAN, a může se svými penězi nakládat, jako by je držel v ruce. I když je pochopitelně bezprostředně v ruce nedrží, což ale není nedostatkem, nýbrž předností. Protože služby, jež tato banka nabízí, by se nejednou realizovaly v hotovosti daleko komplikovaněji než bezhotovostně.

Ať už člověk potřebuje účet, úvěr, hypotéku, kartu kreditní či debetní, spoření, pojištění, internetové bankovnictví, využití mobilní aplikace či jiné služby, nebo třeba hledá výhodný kurz euro, je na https://www.mbank.cz správně.

Nejnovější letáky
Prodejci - finance a služby
Hlídač akcí, slev a letáků