Fio banka - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Je skutečností, že jsou mezi námi mnozí, kdo se neobejdou bez bankovních služeb. A pokud už tyto potřebují, měli by si vybírat jen ty nejkvalitnější.

Fio banka

Každá banka, kterou u nás máme, se vyznačuje alespoň do jisté míry svojí specifickou nabídkou. Je to logické, protože kdyby byly jedna jako druhá, neprosadily se v konkurenčním prostředí, jež u nás existuje. Každá banka musí nabízet něco, co její předpokládané klientele nejlépe vyhovuje, pro co na ni lidé vsadí. A Fio banka pochopitelně nemůže být výjimkou.

Tomu, kdo se o podobný typ služeb zajímá, stačí navštívit https://www.fio.cz a přesvědčit se, že i tento bankovní dům má lidem co nabídnout. Že nejde jen o trezory napěchované penězi a úředníky ždímající ze zákazníků peníze za mnohdy nesmyslné poplatky.

Tato česká banka nabízí jednak bezplatné poskytování běžných bankovních služeb a jednak možnost investic do cenných papírů. A chcete-li znát detaily, pak vězte, že se zde nabízí:
-    Nejrůznější bezpoplatkové bankovní účty pro fyzické osoby i podnikatele, transparentní nevyjímaje.
-    Možnost spoření na termínovaných vkladech či spořicí účet Fio konto, díky nimž se daleko snáze bojuje s nepříjemností zvanou inflace.
-    Různé úvěry jako kontokorent, úvěr na obchodování s cennými papíry či peníze pro podnikání, určené fyzickým osobám i podnikatelům, či hypotéka. 
-    Vnitrostátní i zahraniční platby, a to třeba s využitím Google Pay, NFC nebo služby známé už dávno jako internetbanking, u níž stačí jen přihlášení, a i zdánlivě nemožné je rázem realitou.
-    Platební karty, díky kterým lze jak známo využít kdejaký bankomat, a také POS terminály i platební brány pro podnikatele.
-    Internetbanking, díky němuž je klientem vlastněná měna kdykoliv k dispozici, a přitom současně v naprostém bezpečí, a také smartbanking pro chytré telefony.
-    API Bankovnictví, jež poslouží při kontrole financí lépe než kterákoliv obyčejná kalkulačka.
-    Finanční transakce s výhodnými kurzy měn.
-    A třeba i pojištění.

Těm, jejichž zájem vzbuzuje burza, jsou tu pak k dispozici také podílové fondy vhodné i pro začátečníky. Investorovi jsou tu pak dostupné i zprávy z branže, jež mohou přijít i více než vhod.
A co tady může nepotěšit? Snad jedině to, že když někdo na službách této banky vydělá, nemine ho daň z příjmu. Za což ale tato banka pochopitelně nemůže.

Nejnovější letáky
Prodejci - finance a služby
Hlídač akcí, slev a letáků