Česká spořitelna - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Určitě se u nás nenajde nikdo, kdo by o České spořitelně ještě nikdy neslyšel. Protože má tato už hodně dlouhou tradici, na niž nelze zapomínat.

Česká spořitelna

Mezi naše nejznámější finanční instituce patří jak známo i Česká spořitelna, v současnosti součást středoevropské skupiny Erste, působící v Rakousku, České republice, Rumunsku, Maďarsku, Chorvatsku, Srbsku a na Slovensku. Je to firma, jež si už odedávna zakládá na svém krédu, jímž je pomáhat lidem i společnosti v dosahování prosperity, jež hlásá, že úspěchy jednotlivců, firem a komunit vedou k úspěchu společnosti jako celku.

Nenajdeme u nás banku, jež by měla delší tradici. A dnes tato nabízí své služby jak jednotlivcům, tak i malým a středním firmám, městům, obcím i velkým korporacím.

Pokud se bavíme o produktech a službách, jež se zde poskytují, jde nejednou o to nejlepší, na co lze na našem trhu vůbec narazit. Což logicky vysvětluje, proč počítá právě tento finanční institut klienty na miliony.

Někomu ze zákazníků tu vyhovuje internetové bankovnictví, jiný upřednostňuje spíše některou ze stovek poboček, a ještě jinému stačí třeba i jen nějaký bankomat ze skoro dvou tisícovek těchto zařízení. Na své si tu přijde každý.

Ať už jde zákazníkovi o jakékoliv finance a transakce s nimi, bude tu určitě uspokojen, a to bez ohledu na to, jde-li mu na https://www.csas.cz o spořicí účet, stavební spoření, cestovní pojištění, platby typu Google Pay nebo cokoliv, co nějak souvisí s tím, co je vždy až na prvním místě a čemu se – jak známo – říká jednoduše peníze. Vždyť i zdejší kurzy měn jako takové těžko může překonat nějaká jiná banka, a kurz euro se tu jeví být přímo dokonalým.

Stačí tak nejednou i pouhé přihlášení a rázem lze využít jak platební karty, jichž byly vydány již řádově tři miliony, a ti, kdo naopak potřebují půjčit, určitě ocení i nástroj jménem hypoteční kalkulačka, který nenechá nikoho brát na hůl. A není ničím neobvyklým, že se zde nabízí i Servis 24, internetová služba, jež je, jak již sám název napovídá, k dispozici kdykoliv, ve dne i v noci.

A že byste dosud neslyšeli o pohodlném a bezpečném ovládání financí, jež je zárukou kvality i do budoucna a jež nese název George, lze oprávněně pochybovat.

Ač tato banka sídlí v Praze, je tu pro kohokoliv kdekoliv. A je třeba i partnerem několika vysokých škol v otázkách posilování finanční gramotnosti.

Nejnovější letáky
Prodejci - finance a služby
Hlídač akcí, slev a letáků