Equa bank - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Equa bank

Vybrat si banku nemusí být zase až tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. A sice proto, že byť jsou tyto finanční instituce navenek často podobné a jejich budovy se od sebe nemusí nijak extra lišit, u služeb, které v nich poskytují, je tomu jinak. Každá banka má své klady i nedostatky, nabízí služby za ceny, které se mnohdy vyplácejí, ale někdy naopak.

A proto je mezi námi nemálo lidí, kteří po důkladném zvážení všech pro a proti vsadili na Equa bank.

Proč?

Právě tato banka nabízí jednoduché, srozumitelné a transparentní služby, a to bez ohledu na to, zda jde o osobní nebo firemní bankovnictví. Každému se tu nabízí naprosto samozřejmě spořicí účet s vedením zdarma, i termínované vklady, možnost platby přes SIPO, množství nejrůznějších půjček nebo jejich případná konsolidace. Klient tu získá i víceměnové platební karty, k nimž logicky patří bankomat, může tu získat i hypotéky, před jejichž sjednáním se jistě hodí hypoteční kalkulačka.

Díky tomu, že je Equa bank je také moderní internet banka, lze tu sjednat většinu produktů a služeb online, je zde pochopitelně i možnost zavítat se svými potřebami přímo na pobočku, kde klientům ochotně nabídnou třeba cestovní pojištění nebo další finanční servis.

Za běžné služby se tu pak dokonce ani neplatí, vedení účtu je tu zdarma, a to nejen u účtů korunových, ale i u těch, které jsou vedeny na měny jako euro či dolar.

A je pochopitelné, že nikdo nechce jenom ukládat. Každý chce a musí své peníze používat i k placení, jež je tu možno provádět pomocí moderních technologií Google Pay nebo Apple Pay.

Equabanking je prostě skvělá věc. Na niž se mnohým vyplatí vsadit. Třeba i jenom proto, že si na webu https://www.equabank.cz hravě zjistíte, kde je která z poboček této banky a jaká je její otevírací doba. Pokud tedy nechcete využít některý z pěti tisícovek dostupných bankomatů na českém území či pobočky České pošty.

Naberte tedy správný kurz, kterým je sázka na tuto banku. Od těch, kdo Equa bank znají, uslyšíte zaručeně jenom a pouze dobré zprávy.

Nejnovější letáky
Prodejci - finance a služby