Komerční banka - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Komerční banka

Pokud člověk potřebuje využívat bankovních služeb, neměl by se automaticky rozhodovat jenom podle zvučného jména nebo dokonce podle intuice. A o tom, že by si snad měl hodit mincí, už vůbec nemůže být řeč. Mohlo by mu sice přát štěstí, ale také by se mohl při svém výběru pěkně spálit. Chytré je rozhodovat se rozumem a na základně dobrých informací – pak je ideálním výběrem Komerční banka.

Ta je totiž pro mnohé z našinců skutečně skvělou volbou. Vždyť jak se i sami můžete přesvědčit na https://www.kb.cz/cs, nabízí se zde široké spektrum služeb, které přijdou klientům zaručeně vhod.

KB má ve svém portfoliu nejen spořicí účet, stavební spoření, penzijní připojištění, ale i jiné na finance a jejich správu zaměřené produkty.

Komerční banka není na bankovním trhu žádným nováčkem. Známe ji a využíváme už od devadesátého roku minulého století, kdy se vydělila ze Státní banky československé, a za tu dobu urazila pěkný kus cesty. Již roku 2003 získala v prestižní anketě MasterCard Banka roku ocenění Nejdynamičtější a Nejdůvěryhodnější banka roku, o rok později pak hlavní cenu Banka roku 2004. Od roku 2006 je majitelkou společnosti Modrá pyramida. KB byla první bankou u nás, která už v roce 2010 na webu spustila aplikaci Investiční kalkulačka, rok 2017 pak pro ni byl začátkem jednoduchých plateb, k nimž je využíván mobil.

A dnes? V současnosti je přední bankovní institucí u nás i ve střední a východní Evropě, jež poskytuje retailové, podnikové a investiční bankovnictví a jež oplývá mnoha pobočkami, stejně jako přímým bankovnictvím a vlastní distribuční sítí.

Zákazníci se mohou spolehnout na to, že tu získají cestovní pojištění stejně jako výhodný kurz euro, který dokládá převodník měn. Že jsou tu běžné i platby Google Pay, možnost používat výhodně bankomat, že tu lze sjednat penzijní připojištění, stavební spoření, faktoring, spotřebitelské úvěry a podobné produkty není snad ani třeba zdůrazňovat.

Každý z jejích klientů může po přihlášení využívat internetové bankovnictví Moje banka, i s účty (mají mezinárodní označení IBAN) spojené platební karty a další platební metody.

Ještě hledáte důvod, proč by někdo nevyužil tuto banku, která nabízí přes tři stovky poboček a kolem osmi stovek bankomatů?

Nejnovější letáky
Prodejci - finance a služby
Hlídač akcí, slev a letáků