MÖBELIX - letáky, pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu MÖBELIX, včetně lokalit obchodu MÖBELIX a otevíracích hodin pro pobočky obchodu MÖBELIX. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod MÖBELIX.


Letáky MÖBELIX

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Möbelix

Kde v České republice kupovat nábytek? Možností máte více, ale stále oblíbenější je rychle rostoucí prodejna nábytku Möbelix. Möbelix vám pravidelně přináší akční nabídky. Seznamte se s nimi v aktuálním letáku Möbelix, který vychází každých 14 dní v pondělí. Zároveň budete mít i přehled o trendech v oblasti bydlení. Nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku. Na kompasslev.cz vám přinášíme všechny informace o plánovaných akcích a výprodejích včas.

Proč nakupovat v Möbelix?

„Möbelix-nestojí skoro nic“. Především, když si nábytek vybíráte z akčního letáku. Celkově vám obchod umožňuje nákup nábytku a dalšího sortimentu z oblasti bydlení, a to za diskontní ceny. Möbelix disponuje velkou nákupní silou. Získává zboží z celého světa za výhodné ceny, a proto je může dopřát i vám. Vybírejte z letáku Möbelix či přímo z prodejny postele a nábytek do všech místností. Prodejny vám kromě levného zboží nabízejí i další služby, které oceníte-montážní servis, dodání, rychlé vyřízení, nákupy na splátky, kartu výhod atd. Möbelix jde s dobou, takže je samozřejmostí 3D počítačového plánování vestavěných kuchyní a kuchyňských bloků. Uděláte si lepší představu o vysněné kuchyni. Ještě s něčím si nevíte rady? Poradenství v Möbelixu vám poskytne užitečné informace. Pro nákup využijte i e-shop a podívejte se na produkty nebo tipy pro váš domov v katalogu Möbelix. Z bohaté nabídky stylových doplňků si určitě snadno vyberete.

Akční leták Möbelix

Vyberte si nový nábytek, doplňky, módní textilní výrobky a další akční zboží související s bydlením a vneste svěží závan do svého domova. Nemusí vás to vyjít draho. Stačí se jen inspirovat aktuálním letákem Möbelix. Na webu kompasslev.cz ho máte ve vysoké kvalitě. Už víte, jak inovujete svůj domov vy?

Lokace a provozní doba Möbelix

V České republice má Möbelix osm prodejen a působí rovněž v Rakousku, Maďarsku, Slovensku a Chorvatsku. Pobočky v rámci České republiky najdete například v Ostravě, Liberci, Olomouci, Pardubicích, Karlových Varech, Brně nebo v Praze. Otevřeno je denně většinou od 9:00 do 20:00. Prolistujte si tematické letáky Möbelix, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

Nejnovější letáky

Prodejci - nábytek