Letáky a informace o prodejci ORIFLAME

ORIFLAME - Lokality

O společnosti Oriflame

Švédská značka Oriflame obchoduje s kosmetickými přípravky více než 50 let. Za tu dobu se jí podařilo získat stálé a věrné zákazníky, kteří na Oriflame nedají dopustit. Společnost stále vyvíjí nové technologie ve svém centru v Dublinu. Kosmetická značka Oriflame zároveň nabízí možnost přivydělat si, jelikož se specializuje na přímý prodej svých produktů.

Proč nakupovat u Oriflame?

Kvalitní kosmetické přípravky s unikátní recepturou si jednoduše zamilujete. V obchodě naleznete široký sortiment make-upů, vůní, přípravků pečujících o pleť a tělo, šamponů, kondicionérů na vlasy a mnoho dalšího. Výrobky nakoupíte v kamenných prodejnách ve velkých městech v Praze, Brně a Ostravě nebo u své kosmetické poradkyně pro Oriflame. Výrobky si můžete prohlédnout v aktuálním katalogu na stránkách https://cz.oriflame.com

Akční letáky Oriflame

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Oriflame a nenechte si uniknout produkty za pohádkové ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky PDF se speciální nabídkou na další období.