AGEL lékárna - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky AGEL lékárna

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti AGEL lékárny

Provozovatelem sítí AGEL lékáren je společnost Repharm a. s. Nabídka navazuje na projekty, odborné semináře a vzdělávací akce, které pro pacienty pořádají nemocnice a polikliniky. V lékárnách si vyberete ze široké nabídky léků z volného prodeje, na lékařský předpis, potravinových doplňků, zdravotnického materiálu, bylin, čajů i kosmetických přípravků. V lékárně můžete také využít pro nákup léků a dalších doplňků přehledný e-shop na https://lekarna.agel.cz. Prohlédněte si vždy aktuální leták a nenechte si ujít mimořádné nabídky a lákavé ceny.

Proč nakupovat v AGEL lékárnách?

V AGEL lékárnách pořídíte široký sortiment léků a personál vám zde poskytne odborné poradenství, pokud kombinujete léky od více lékařů. Vzdělaný a lékařsky proškolený personál vám poradí, jak léky správně užívat, aby nedošlo k negativním účinkům nebo jejich snížení. Zaregistrujte se do speciálního Klientského programu a získejte 2 % zpět ke každému nákupu nebo narozeninovou slevu až 20 % na vybraný sortiment a akční nabídky včetně pozvánek na události, které se konají v lékárnách AGEL. Pro důchodce navíc platí slevy na doplatku, takže zde nakoupíte ještě výhodněji. Pravidelně užívané léky je například Prestance na vysoký tlak pořídíte v akci za opravdu příznivou cenu. Stejně tak ale ušetříte i na lécích, které potřebujete jednou za čas, jako v případě Zoviraxu, léku na opary. Cítíte se poslední dobou unavení, vyčerpaní a čím dál hůře se vám daří soustředit? Začněte užívat doplňky stravy Geriavit. Prohlédněte si letáky AGEL lékáren a zjistěte, zda na tento doplněk stravy právě není výhodná akce. Pohádkové slevy můžete využít hned.

Akční letáky AGEL lékáren

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku AGEL lékárny a nakupujte léky a potravinové doplňky za zvýhodněné ceny ve slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba AGEL lékáren

Lékárny AGEL naleznete po celé České republice. Nejhustší zastoupení mají ale na Moravě. Pobočky jsou pro vás otevřené například v Bohumíně, Prostějově, Českém Těšíně, Valašském Meziříčí, Ostravě, Olomouci nebo Třinci. Otevírací doba závisí na konkrétní prodejně, ale e-shop AGEL lékáren můžete využít non stop.

 

Nejnovější letáky
Prodejci - lékárny
Hlídač akcí, slev a letáků