Magistra Lékárny - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Magistra Lékárny

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Magistra lékárny

Magistra lékárna je sdružení nezávislých lékáren v České republice, které vzniklo v roce 2010. V současné době provozuje kolem 200 prodejen na celém území republiky. V Magistra lékárnách si vyberete ze širokého sortimentu léků a vždy vám se vším odborně poradí. Vzdělaný a proškolený personál vám nabídne jen to, co by sami doporučili svým nejbližším. Sledujte pravidelně akční leták a nakupte léky nebo doplňky stravy či výživu pro miminka a batolata za zlomek původní ceny. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas.

Proč nakupovat v Magistra lékárnách?

Širokou síť lékáren nalezete v obchodních centrech nebo poblíž nemocnic. S věrnostní kartou navíc získáte řadu výhod a zajímavých slev. Více než polovinu léků nakoupíte bez doplatku nebo se sníženým poplatkem. Sledujte pravidelné akce sítí Magistra lékáren a nakupujte výhodněji. Za zlomek ceny tak pořídíte například Wobenzym, Hema gel, Pharmaton geriavit a další. Nakupovat můžete také online z pohodlí svého domova. Využijte e-shop https://www.magistra.cz a podívejte se na různé rady expertů ohledně vašeho zdraví. Zjistěte například na jaké volně prodejné léky byste si měli dát pozor a proč. Za více než polovinu léků navíc neplatíte v Magistra lékárnách žádný doplatek.

Akční letáky Magistra lékárny

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Magistra lékárny a získejte balíčky doplňků stravy nebo léky se slevou. Nenechte se zaskočit sezónními virovými epidemiemi. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Magistra lékáren

Prodejny Magistra lékáren najdete po celé České republice například v Plzni, Brně, Ostravě, Mostě, Kladně, Liberci nebo v Praze. Otevírací doba většiny poboček je od 8:00-18:00 hodin, ale může se lišit v závislosti na jednotlivých prodejnách. Nenechte si ujít pravidelné letáky a dozvíte se o všech výhodných akcích včas. Za léky a doplňky stravy nemusíte platit plnou cenu. Podívejte se interaktivní mapu na e-shopu a najděte nejbližší pobočku.

Nejnovější letáky
Prodejci - lékárny
Hlídač akcí, slev a letáků