Lékárna AVE - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Lékárna AVE

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Lékárna AVE

Lékárny AVE nabízejí svým klientům široký sortiment léků, doplňků stravy, kosmetiky a dalších přípravků. Zboží navíc získáte za akční ceny, pokud budete sledovat pravidelně leták plný výhod. Lékárny pro vás připravují akce, díky kterým ušetříte. Kromě toho můžete využít také Dermoporadnu na stránkách https://www.lekarnaave.cz.

Proč nakupovat v Lékárnách AVE?

V lékárnách najdete veškerý sortiment léků i doplňků stravy nebo zdravotnických pomůcek, který potřebujete. Z oblasti dermatologické kosmetiky jsou pro vás připraveny například značky jako Vichy, La Roche-Posay nebo Bioderma. Nakupujte pohodlně online a vybírejte z obrovské nabídky produktů. Na e-shopu si vyberete z homeopatik i dalších výrobků, které vám šetrně pomohou k lepšímu zdraví. Úžasnou vazelínu Petroleum Jelly, která má široké využití koupíte v Lékárnách AVE za pár korun. Pomůže vám jako ochranný krém při manuální práci nebo po následném mytí rukou. Vazelína skvěle dokáže ochránit také dětský zadeček proti opruzeninám stejně jako Bepanthen. Online Lékárna AVE má pro své zákazníky vždy přichystané nějaké bonusy nebo zajímavé akce, díky kterým nakoupíte ještě výhodněji a lépe. Na celkem 2 700 odběrových místech si můžete pohodlně vyzvednout svou objednávku.

Akční letáky Lékáren AVE

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Lékáren AVE a získejte balíčky doplňků stravy nebo léky se slevou. Nenechte se zaskočit sezónními virovými epidemiemi. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Na kompasslev.cz vás o všech akcích i novinkách informujeme včas. Letáky si prolistujte ve vysoké kvalitě ve formátu PDF.

Lokace a provozní doba Lékáren AVE

Pobočky naleznete v Šumperku, Zábřehu, Opavě a Olomouci. Lékárna AVE je ale především online lékárna, takže si všechny produkty můžete prohlédnout a v klidu nakoupit přímo na e-shopu Lékárny AVE. Kosmetiku, léky a vitamíny získáte právě teď za akční ceny. Nechte si zboží zaslat například jako balík na poštu a zaplatíte jen 75 Kč. Při objednávce nad 1 999 Kč získáte automaticky dopravu až k vám domů zcela zdarma.

Nejnovější letáky
Prodejci - lékárny
Hlídač akcí, slev a letáků