Dr. Max - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Dr. Max

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Dr. Max

Jistě už jste také slyšeli o lékárně Dr. Max a možná jste i jejím pravidelným zákazníkem. V současné době má největší lékárenskou síť v České republice. Lékárna si zakládá na trvale nízkých cenách léků, ale také přináší zákazníkům různé akční nabídky nejen prostřednictvím letáku Dr. Max, který vychází jednou měsíčně. Neutrácejte za léky a další přípravky z oblasti zdraví více, než je nezbytně nutné. Sledujte akční letáky a výživu pro děti jako je například umělé mléko Nutrilon, můžete koupit za opravdu výhodnou cenu.

Proč nakupovat v Dr. Max?
Léky, potravinové doplňky nebo kosmetiku alespoň občas kupuje každý. Chcete-li mít velký výběr zmíněných i dalších produktů, vydejte se do lékárny Dr. Max. Kromě léků na předpis jako je antikoncepce pro vás lékárna má přípravky pro krásu a péči o tělo, četné produkty pro matku a dítě, čaje, výživu, doplňky zdraví, přípravky pro prevenci zdraví, zdravotní pomůcky, léky proti bolesti a nachlazení atd. Wobenzym, Eucerin, Uriage, Vibovit, produkty značky Bioderma nebo Sunar pořídíte ve slevě opravdu výhodně. Při výběru natrefíte i na privátní značku Dr. Max se standardní i nadstandardní kvalitou za férovou cenu. Nabídka této značky se neustále rozšiřuje. V lékárně vás přivítají odborníci nabízející mimo jiné preventivní programy a systematicky konzultační služby pro astmatiky, kuřáky, diabetiky a další specifické skupiny zákazníků. Lékárna Dr. Max má také speciální slevy pro seniory.

Akční leták Dr. Max

Z dalších výhod se můžete těšit díky věrnostnímu programu Karta výhod a akčním slevám na vybraný sortiment, které každý měsíc najdete v letáku Dr. Max. A co právě teď v lékárně najdete za akční cenu? Prohlédněte si aktuální leták Dr. Max ve snadno čitelné podobě na webu Kompasslev.cz. Nešetřete na zdraví, ale ušetřete za přípravky pro jeho podporu.

Lokace a provozní doba Dr. Max

Seznam všech 400 lékáren sítě Dr. Max je dostupný z domovské stránky online na https://www.drmax.cz.

Otevírací doba je variabilní podle každé pobočky. Prolistujte si tematické letáky Dr. Max, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje. Nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku.

Nejnovější letáky
Prodejci - lékárny
Hlídač akcí, slev a letáků