BENU Lékárna - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky BENU Lékárna

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Benu lékárna

V České republice se nachází více než 210 kamenných poboček. Benu lékárna zároveň provozuje
e-shop s internetovým prodejem léků a doplňků stravy, které můžete objednávat na oficiálních stránkách lékárny https://www.benu.cz. Certifikovaní odborníci vám poradí s užíváním léků a najdou pro vás to nejvhodnější řešení za tu nejlepší cenu.  Kromě doplňků stravy, volně prodejných léků, zdravotnických potřeb a kosmetiky, zde zakoupíte i veterinární potřeby pro své domácí mazlíčky. Sledujte pravidelné akční letáky a nenechte si upláchnout mimořádné výhodné slevy.

Proč nakupovat v lékárnách Benu?

S věrnostní kartou Benu Plus získáte řadu výhod a zajímavých slev. Za nasbírané body na kartu obdržíte slevové poukázky a karta Benu Plus také ohlídá vzájemné působení vašich zakoupených léků. Sledujte pravidelné akce sítí Benu lékárny a nakupujte výhodněji. Benu lékárna vydává také pravidelně speciální magazín, ve kterém si přečtete zajímavé rozhovory se známými osobnostmi i novinky ze světa medicíny. Díky akcím a slevovým kupónům zde koupíte například Wobenzym nebo léčivé masti, které vám pomohou s bolestí kloubů, svalů či s podrážděnou kůží velmi výhodně. Na nabídku lékáren Benu se můžete podívat i online.

Akční letáky Benu lékáren

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Benu lékárny a získejte balíčky doplňků stravy nebo léky se slevou. Nenechte se zaskočit sezónními virovými epidemiemi. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Díky opakovaným nákupům v Bena lékárnách získáte automaticky slevy na další nákup. Registrujte se do zákaznického servisu Benu Plus a získávejte pravidelně odměny a další výhody, které oceníte vy i celá vaše rodina. Využijte profesionálního poradenství od proškoleného personálu.

Lokace a provozní doba Benu lékáren

Pobočky naleznete po celé České republice například v Ostravě, Brně, Děčíně, Teplicích nebo Plzni. Otevírací doba závisí na konkrétní pobočce. Většinou ale mají otevřeno od 8:00 do 17:00 hodin.

Nejnovější letáky
Prodejci - lékárny
Hlídač akcí, slev a letáků