Alphega lékárna - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Alphega lékárna

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Alphega lékárna

Přední evropská síť nezávislých lékárníků si klade za cíl pečovat o zdraví a spokojenost všech svých pacientů. První lékárna otevřela v roce 2001 a dnes působí v 9 evropských zemích. Kromě volně dostupných léků a léků na recept zde zakoupíte také různé doplňky stravy. Lékárna Alphega vydává pravidelný magazín, ve kterém se dočtete o novinkách ze světa medicíny a zůstanete v obraze. Alphega lékárny provozují také poradnu – Cévní věk, kde si můžete nechat bezbolestně změřit věk vašich cév. K čemu je dobré mít tuto informaci? V jakém stavu jsou vaše cévy přímo souvisí s kardiovaskulárními chorobami. Pokud jejich špatný stav odhalíte včas, můžete zahájit léčbu a předejít tak spoustě chorobám.

Proč nakupovat v Alphega lékárně?

Kvalifikovaný personál vám poradí, jak správně užívat léky či doplňky stravy a pomůže vám v případě, že berete více léků. Některé interakce mohou být negativní, ale v Alphega lékárně se dozvíte, jak léky užívat, aby nevyvolávaly nežádoucí reakce a nijak se nezměnil jejich účinek. V aktuálním letáku se navíc dozvíte o všech zajímavých a výhodných akcích. Můžete tu například zakoupit Bellasin – přírodní tobolky pro ženy nad 40 let, které pomáhají v hubnutí a přispívají k celkové pohodě. Výhodně zde zakoupíte také doplněk stravy Centrum +, mast na podrážděnou pokožku Fenistil gel nebo velmi oblíbenou mast na bolest kloubů – Voltaren.

Akční letáky Alphega lékárna

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Alphega lékárna a nakupte léky nebo doplňky stravy za ty nejlepší ceny. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Nenechte si ujít mimořádně výhodné nabídky.

Provozní doba a lokace Alphega lékáren

Lékárny sice zatím nemají e-shop, za to můžete navštívit hustou síť poboček po celé České republice. Najdete je například v Borovanech, Praze, Mikulově, Brně, Mostě, Lovosicích, Olomouci a mnoha dalších větších i menších městech. Provozní doba závisí na konkrétní prodejně. Přehled poboček naleznete na stránkách http://www.alphega-lekarna.cz.

Nejnovější letáky
Prodejci - lékárny
Hlídač akcí, slev a letáků