PharmaPoint - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky PharmaPoint

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti PharmaPoint

PharmaPoint je sdružení, do kterého je aktuálně zapojeno více než 240 lékáren po celé České republice. Projekt odstartoval v roce 2012 a nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy, kosmetiky a dalších přípravků. Zboží navíc získáte za akční ceny, pokud budete sledovat pravidelně leták plný výhod. Lékárny pro vás připravují akce, díky kterým ušetříte. Durex, Hexoral nebo další produkty tak koupíte opravdu za pár korun.

Proč nakupovat v PharmaPoint?

V každé pobočce PharmaPoint dostanete odborné poradenství, jak léky správně užívat. Pokud berete víc léků současně, kompetentní personál vám poradí, jak léky nakombinovat, aby nedošlo k negativním nebo sníženým účinkům. Na e-shopu https://www.pharmapoint.cz si můžete přečíst vše o zdravotních problémech, které vás aktuálně trápí. Nenašli jste v článcích nic, co by se týkalo vašeho problému? Pak vzneste dotaz sami a lékárníci vám prostřednictvím webu odpoví na vše, co vás z oblasti zdraví zajímá. Přihlaste se do věrnostního programu a získejte produkty z PharmaPoint za klubové ceny. Kromě toho dostanete k dispozici také slevové kupóny, díky kterým nakoupíte opravdu výhodně. V lékárnách PharmaPoint nemusíte nechat velký obnos peněz. Stačí, když se včas dozvíte o všech slevových akcích. Dodržujete bezlepkovou dietu? Pak se na e-shopu podívejte do speciální sekce „Bez lepku“ a nakupte suroviny, které potřebujete pro dietu bez lepku. Objednávku si můžete zdarma vyzvednout v kterékoli pobočce PharmaPoint.

Akční letáky PharmaPoint

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku PharmaPoint a získejte balíčky doplňků stravy nebo léky se slevou. Nenechte se zaskočit sezónními virovými epidemiemi. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba PharmaPoint

Lékárny naleznete po celé České republice ve všech krajích včetně Prahy. Všechny pobočky si vyhledáte pohodlně online prostřednictvím interaktivní mapy na oficiálních stránkách prodejce. Lékárny mají většinou otevřeno od 7:30-17:00, otevírací doba se ale může lišit v závislosti na konkrétní prodejně.

 

Nejnovější letáky
Prodejci - lékárny
Hlídač akcí, slev a letáků