mojelekarna.cz - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky mojelekarna.cz

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Moje lékárna

Moje lékárna je sdružení nezávislých lékárníků, které vzniklo v roce 2008 a v současné době je do projektu zapojeno víc než 380 lékáren. Moje lékárna nabízí svým zákazníkům odborné poradenství se speciálním zaměřením na geriatrické pacienty. Cílem je, aby starší pacienti měli léky pod kontrolou, jelikož často berou několik druhů léčiva najednou. Poradenství se zaměřuje také na problémy s inkontinencí, depresemi, osteoporózou a další potíže. Sledujte pravidelně akční letáky a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Všechny akce najdete na kompasslev.cz.

Proč nakupovat v Moje lékárna?

Užívání rozličných léků s sebou nese zároveň riziko vedlejších účinků ze vzájemného působení léků. Odborně vyškolený personál vám poradí, jakým způsobem léky užívat, jaké kombinaci se raději vyhnout či jakým preparátem stávající léky nahradit. Na webových stánkách si můžete prohlédnout pravidelný magazín nebo si vyzkoušet řadu testů a zjistit, jak na tom zdravotně jste. Objednané léky z e-shopu si vyzvednete zdarma na některé z poboček Moje lékárna. Díky pravidelným akcím tak koupíte například Prostamol uno, Voltaren nebo Ibalgin za sníženou cenu. Nemusíte za léky nebo doplňky stravy platit plnou cenu. Díky slevovým letákům ušetříte a léčivo koupíte za zlomek původní ceny.

Akční letáky Moje lékárna

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Moje lékárna a získejte balíčky doplňků stravy nebo léky se slevou. Nenechte se zaskočit sezónními virovými epidemiemi. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Moje lékárna

Svou objednávku si můžete vyzvednout na celkem 171 místech po celé České republice. Pobočky najdete například v Brně, Olomouci, Ostravě, Liberci, Havířově, Jablonci nad Nisou nebo v Teplicích. Otevírací doba je velmi individuální. Podívejte se interaktivní mapu na oficiálních stránkách sdružení Moje lékárna https://www.mojelekarna.cz a najděte pobočku, která je nejblíž k místu vašeho bydliště. Mějte svoje zdraví pod kontrolou.

Nejnovější letáky
Prodejci - lékárny
Hlídač akcí, slev a letáků