Bala - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Bala

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Bala

Maloobchodní síť Bala patří mezi ryze české firmy. Odnož společnosti Bala Gastro se specializuje na dodávky potravinového sortimentu pro gastronomické jednotky. Společně s dodavateli připravuje Bala speciální akce a slevy na vybrané výrobky. Bala umožňuje malým prodejnám, aby obstály v konkurenčním boji s velkými nadnárodními společnosti a zajišťuje pro ně veškerý servis včetně atraktivních cen. Mateřskou společností je firma Čepos, která nabízí zboží pod privátní značkou Česká cena. Sledujte speciální akce v akčním letáku Bala a nenechte si ujít zajímavé ceny potravin nebo drogerie.

Proč nakupovat v Bala obchodech?

V pobočkách pořídíte potravinový sortiment, alkoholické i nealkoholické nápoje od zahraničních i tuzemských dodavatelů za vynikající ceny. Prodejny pořádají pravidelně akce, ve kterých nakoupíte zboží ještě výhodněji. Sledujte pravidelné speciální nabídky a nenechte si ujít výrazné slevy nebo novinky, ve kterých pořídíte například oblíbené pivo Kozel v akci nebo Heru za fantastickou cenu. Také cena brambor může být díky slevám sražená na minimum. Hledejte výhodné zboží v aktuálním letáku. Maloobchodní síť Bala v současné době propojuje již kolem 1600 kmenových členů a její obliba neustále roste. Ryze česká společnost rovněž obchoduje především s českými dodavateli a výrobci, čímž podporuje lokální trh. Jen díky tomu mohou malé obchody obstát v tvrdé konkurenci s velkými společnostmi.

Akční letáky Bala

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Bala. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky na další období. Nakupujte výhodněji a chytře. V prodejnách pořídíte potraviny i nápoje za velmi příjemnou cenu. Po skončení aktuální akce u nás na Kompasslev.cz naleznete letáky na další období. S námi budete o všech mimořádných nabídkách vědět jako první.

Lokace a provozní doba Bala

Bala sdružuje maloobchodní prodejny po celé republice například v Ústí nad Labem, Milovicích, Tachově nebo Znojmě. Z tohoto důvodu je otevírací doba jednotlivých prodejen individuální stejně jako letákové akce. Vždy si proto ověřte, zda daná nabídka platí právě pro vaši prodejnu v blízkosti vašeho bydliště. Informace o prodejnách naleznete na oficiálních stránkách společnosti Bala https://www.mojebala.cz.

 

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků