Astur & Qanto - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Astur & Qanto

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Astur & Qanto

Prodejce Astur & Qanto se nachází hned v několika českých městech (např. Moravská Třebová, Žďár nad Sázavou, Ústí nad Orlicí, …) a na tuzemském trhu se pohybuje už 25 let. Obchod dodává služby a zboží do restaurací, gastronomických zařízení nabízející restaurační a hoteliérské služby, vývařoven, cateringových společností, prodejen potravin nebo trafik. Celkem 29 maloobchodů pak nabízí svůj sortiment zákazníkům především ve východních Čechách. Jednotlivé prodejny najdete na webových stránkách https://www.qanto.cz/cz/index/kontakt-mo.

Proč nakupovat v Astur & Qanto?

V obchodě si vyberete z více než 5 000 druhů sortimentu. Astur & Qanto nabízí zboží hlavně od lokálních výrobců a dodavatelů. Velký důraz klade speciálně na české výrobce uzenin a pečiva. Ve vybraných prodejnách se nachází i dětský koutek, takže pro rodiny s dětmi je zde nakupování ještě příjemnější. Leták plný výhodného akčního zboží najdete na našich stránkách Kompasslev.cz. Velkoobchod nabízí svým obchodním partnerům spojení se silným a stabilním dodavatelem a zároveň velmi příjemný ceník zboží. Každý zákazník velkoobchodu je navíc automaticky zapojen do programu Exclusiv club, ve kterém sbírá body za každou objednávku. Následně si může vybrat z katalogu odměn lákavou cenu určenou speicálně pro věrné zákazníky. Společnost garantuje dodávku kvalitního zboží známých i méně známých značek.

Akční letáky Astur & Qanto

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku Astur & Qanto. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky na další období. Nakupujte výhodněji a chytře. Prodejna se specializuje na prodej potravin, alkoholu, limonád, drobné drogerie a tabákových výrobků. Nenechte si ujít akční leták s pořádnou dávkou slev. Letákové akce se dělí na maloobchodní pro běžné spotřebitele a velkoobchodní pro obchodní partnery. S námi už žádnou mimořádnou akci nepropásnete a o všem budete vědět jako první. Těšte se na nový leták už teď.

Lokace a provozní doba Astur & Qanto

Prodejny naleznete hlavně ve východních Čechách například v Krnově, Jeseníku, Svitavách, Letohradu, Vrchlabí nebo Rychnově nad Kněžnou. Otevírací doba záleží na konkrétní prodejně, která se nachází nejblíž místu vašeho bydliště.

Typ obchodu
Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků