PENNY - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky PENNY

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Mezi poměrně rozšířené prodejce nejen potravinářského sortimentu, patří rozhodně jeden z největších diskontních řetězců v České republice, Penny.

Nakupujte hezky česky v obchodech Penny

Přesně takové je motto Penny prodejny a skutečně zde naleznete svoje oblíbené produkty za výhodné ceny a od českých dodavatelů. Potěší vás pečivo od lokálních pekařů, masné produkty od českých řezníků a nechybí ani pestrá nabídka čerstvé zeleniny a ovoce od českých místních farmářů. Mimochodem i milovníci piva zde objeví své oblíbené lokální speciály. Obchod Penny, je tak velmi blízko svým spotřebitelům. Penny Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE a tak nenajdete jen Penny prodejny v Praze, ale i v Německu, Rakousku v dalších státech. V roce 1997 se objevil prvních obchod v ČR.  

Otevírací doba na prodejnách Penny

Otevírací doba Penny je v podstatě stejná pro všechny pobočky po celé České republice. Obvykle má Penny otevřeno od 7:00 do 20:00 hodin. V případě svátků nebo výjimečných situacích se v Penny Marketu otevírací doba mění, aktuální Penny otevírací dobu zjistíte na webových stránkách nebo přímo v aplikaci Penny. Přímo si stačí najít pobočka Penny Praha a podle dostupných informací zjistíte nejbližší prodejnu, včetně Penny otevírací doby zítra. Samozřejmě bezpečně budete tak vědět, jaká je v Penny otevírací doba během svátků. Pro své spotřebitele Penny připravilo věrnostní program Penny karta a současně lze velmi výhodně používat Penny aplikaci.

Akční ceny a bohatý sortiment v Penny marketu

Po celou dobu působení v České republice se Penny podílí na celé řadě různých aktivit, které jsou spojeny právě se společenskou odpovědností. Na trhu se tak objevují produkty, které jsou šetrné vůči životnímu prostředí. V Penny můžete tudíž velmi dobře nakoupit zajímavý potravinářský i nepotravinářský sortiment, zvláště když jsou akční ceny, ale také se i například zdravě hýbat hezky česky, o čemž vypovídala své akce mezi lokálními sportovními kluby a týmy, které se utkaly mezi sebou.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků