Globus - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Globus

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Snad každý zná slogan „Tady je svět ještě v pořádku“. Pokud si nemůžete rozpomenout, kde jste ho slyšeli, tak se pojďte společně s námi podívat do Globusu.

Globus obchod a jeho vývoj

Možná budete překvapeni historií tak rozsáhlého hypermarketu, ale jeho počátek sahá do roku 1828, kde si v sárském St. Wendelu otevřel pan Franz Bruch malý obchůdek s potravinami. Postupně se přesouval v rodinném prostředí z generace na generaci a také se rozvíjel. Například v roce 1930 začal první rozvoz potravin a také se již pracovalo na vybudování velkoobchodu. V roce 1996 to byl první hypermarket, který vůbec vstoupil na český trh. V současné době má Globus hypermarket 16 poboček, kde nabízí svým zákazníkům rozličné služby.

Globus má vlastní čerpací stanici i restauraci

Německá společnost GLOBUS patří k největším maloobchodním řetězcům v České republice. Pro své zákazníky otevřeno denně, pokud vás konkrétně zajímá, jakou má Globus otevírací dobu, tak bude lepší si na Globus.cz najít přímo konkrétní pobočku, například Globus Čakovice - otevírací doba, a zde se dozvíte přesné informace. Rovněž můžete zjistit, jak funguje Globus čerpací stanice či jaké další výhodné služby můžete získat. Určitě vás potěší samoobslužná restaurace Globus Brno, v Praze konkrétně Globus Zličín, restaurace s bohatou nabídkou. A rovněž se velmi dobře najíte podle vlastního výběru či nabídky v Globusu restauraci v Pardubicích či Českých Budějovicích.

Hypermarket Globus nabízí jedinečné služby

Globus vydává rovněž letáky se svojí nabídkou a zvýhodněnou cenou, která není konkrétně určená jen pro jednu oblast, například Globus Zličín leták vám nabídne vše, co naleznete v letáku pro Globus Karlovy Vary a podobně. Globus obchod nabízí pro své zákazníky rovněž zajímavou aplikaci Můj Globus, kde se dozvíte vše potřebné, včetně nabídky slevových kupónů. Na prodejně můžete využít bezkontaktní rychlý nákup díky Scan&Go, samoobslužné pokladny, získat dárkové karty, Cash Back a mnohé další. Dokonce lze využít službu iGlobus, kde si můžete objednat zboží online z více jak 25 000 produktů ze sortimentu Globus Hypermarketů.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků