coop JEDNOTA - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky coop JEDNOTA

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Coop Jednota

Coop Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, patří mezi řetězce skupiny Coop. Jde o maloobchodní síť vlastnící malé prodejny na vesnicích, ale i supermarkety situované do větších obcí a měst. Máte ve své blízkosti některou z prodejen? Sledujte pravidelně leták Coop Jednota a nenechte si ujít zajímavé slevy. I v menších obcích a na vesnicích se dá nakupovat výhodně. Přesvědčte se o tom sami. Vybírejte z kvalitního potravinového i nepotravinového sortimentu všech známých i méně známých značek. Coop Jednota navíc upřednostňuje regionální výrobce a dodavatele. Získáte tak záruku, že zboží, které má být čerstvé k vám necestovalo přes půl Evropy.

Proč nakupovat v Coop Jednota?

Lidé z velkých měst zpravidla jezdí nakupovat do prostorných supermarketů či hypermarketů. Ale kde máte nakupovat, jste-li z menší obce či vesnice? Pokud bydlíte na území Břeclavska či Brna-venkova, volte Coop Jednotu. Pohodlně nakoupíte, aniž byste museli kamkoliv dojíždět. A ještě ušetříte, alespoň budete-li se inspirovat aktuálním letákem Coop Jednota na tento týden. Prodejny jsou průběžně modernizovány a už jejich exteriér láká k nákupu. I interiér Vás přesvědčí, že Vašemu pohodlnému nakupování nic nebrání. Sortiment v Coop Jednota samozřejmě není tak rozsáhlý jako ve velkých městských prodejnách, ale ze základních potravin a dalších produktů si vyberete.

Mimo jiné si pochutnáte na chlebíčcích, salátech, pomazánkách, sladkém pečivu a dalších lahůdkách vlastní výroby. Coop Jednota to je to pravé místo pro váš každodenní nákup.

Akční leták Coop Jednota

Nakoukněte do akčního letáku Coop Jednota, zda to, na co máte chuť, není zrovna ve slevě. Vždy aktuální akční leták ve vysoké kvalitě je pro Vás připravený na webu Kompasslev.cz. Příjemné nakupování a dobrou chuť. Nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku ve slevovém letáku.

Lokace a provozní doba Coop Jednota

Coop Jednota má 86 prodejen na území Brna-venkova a Břeclavska, Uherském Ostrohu, Nymburce, Táboře, Mikulově nebo také Kladně. Otevírací doba je většinou od 7:00 do 21:00.  Prolistujte si tematické letáky Coop Jednota, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků