Kubík - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Kubík

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Kubík

Firma Kubík působí na trhu už 29 let. Jedná se o ryze českou rodinnou firmu, která má opravdu široký záběr. Kubík se věnuje prodeji potravin, provozuje síť kaváren s rychlým občerstvením YES Café, prodává bytový textil a funguje také jako cestovní kancelář Kubík Travel. Pobočky Kubíka naleznete například v Hradci Králové, Pardubicích, Moravské Třebové nebo v Peci pod Sněžkou. Sledujte pravidelně akční letáky a nenechte si ujít žádnou mimořádně zajímavou nabídku slev. Všechny akce najdete na jednom místě na kompasslev.cz. S námi se o všech nabídkách dozvíte včas.

Proč nakupovat u Kubíka?

Potravinový i nepotravinový sortiment nakoupíte u Kubíka za bezkonkurenční ceny. Každý den dostanete navíc akční zlevněné produkty z nabídky. Řetězec potravin se nachází především na území východních Čech, v prodejnách se snadno zorientujete, prodavači vás rychle obslouží a vždy máte záruku kvalitního a čerstvého zboží. Vyberte si z nabídky mléčných výrobků, uzenin, ryb, drůbežího masa, čerstvého ovoce, zeleniny a dalšího sortimentu. Hledáte nějakou dobrotu pro své dítě? Pak nakupte u Kubíka třeba ovocné kapsičky v akci. Ty jsou u dětí velmi oblíbené. Sáhněte po bio kapsičkách, které jsou ze 100% ovoce a nemají v sobě žádné přidané cukry. K uhašení žízně nejenom těch nejmenších, sáhněte po nesyceném oblíbeném nápoji Waterrr. Oblíbíte si netradiční chutě osvěžujícího nápoje včetně pěkně láhve s nepropustnou membránou, která se hodí nejenom na cesty, ale i do školy.

Akční letáky Kubík

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Kubík a nakupte potraviny za ty nejlepší ceny. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba prodejen Kubík

Maloobchodní prodejny Kubík najdete hned na několika místech v České republice. Například v Litomyšli, Pardubicích, Vysokém Mýtu nebo Peci pod Sněžkou. Podívejte se na interaktivní mapu na oficiálních stránkách prodejce https://www.kubik.cz a zjistěte, která pobočka je k vám nejblíž. Na kompasslev.cz vám neuteče žádná výhodná akce.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků