Letáky a informace o prodejci Starkl

O společnosti Starkl

Rodinná firma Starkl prodává rostliny již 100 let. Původně rakouská společnost nabízí mimo prodej rostlin také návrhy a realizace zahrad, floristické vazby a koncepty včetně realizace ozelenění interiérů. Starkl působí v Čáslavi, ale rostliny včetně doplňků pořídíte také na e-shopu https://eshop.starkl.com/.

Proč nakupovat u Starkla?

Starkl vydává čtvrtletní katalog, ve kterém objevíte veškerou nabídku pro dané období. Kvalitní rostliny navíc koupíte za bezkonkurenční cenu. Pokud se rozhodnete pro nákup na e-shopu, pak automaticky získáte 5% slevu na nákup. Na webových stránkách se dočtete o zajímavých pěstitelských tipech nebo se podívejte na různé návody, jak postupovat při převzetí rostlin či jak pěstovat konkrétní odrůdy.

Akční letáky Starkl

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Starkl a nakupte rostliny, stromy nebo doplňky pro zahradu ještě levněji se slevou. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.