M.A.T. - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky M.A.T.

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti M.A.T.

Česká firma M.A.T. působí na trhu již od roku 1993 a zabývá se velkoobchodním prodejem železářského zboží jako je ruční nářadí pro řemeslníky, potřeby na zahradu nebo do domácnosti. Firma provozuje také maloobchodní síť prodejen po celé České republice. Pobočky můžete navštívit například v Plzni, Praze, Slaném a dalších. Sledujte pravidelně akční leták plný slev na kompasslev.cz. Díky tomu budete včas vědět, jak nakoupit železářské zboží za lepší a výhodnější cenu.

Proč nakupovat ve společnosti M.A.T.?

Ve společnosti s českými kořeny dobře vědí, co potřebujete. S věrnostní kartou M.A.T. navíc získáte odměny a nakoupíte ještě výhodněji. V prodejnách vám poradí odborníci a pořídíte tu např. spojovací materiál, kování, ruční nářadí, zednické nářadí, elektronářadí, sanitární keramiku a vodoinstalaci, dřevěné desky, kamna, elektro, drogerii, chemii nebo kuchyňské potřeby. Zkrátka vše pro domácnost, hobby i zahradu. Sortiment obsahuje více než 20 000 položek pro kutily, takže tady najdete skutečně vše, co potřebujete. Kromě velkoobchodu vlastní M.A.T. také 12 maloobchodních prodejen po celé České republice. Železářství také zásobuje ostatní maloobchodní prodejny zbožím pod svou vlastní značkou. Ceník jednotlivých položek naleznete na oficiálních webových stránkách prodejce https://www.matgroup.cz, kde si také můžete prohlédnout katalog produktů.

Akční letáky M.A.T

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku M.A.T. a nakupujte ještě výhodněji ve slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba M.A.T.

Prodejny naleznete po celé České republice například v Trutnově, Slaném, Sokolově, Plzni, Vsetíně nebo v Praze. Otevírací doba se liší v závislosti na jednotlivých prodejnách. Prohlédněte si letáky, kde najdete zboží za výhodnou cenu a vydejte se do některé z poboček. Nejbližší prodejnu naleznete pomocí interaktivní mapy přímo na oficiálních stránkách prodejce. Nakupte lépe a výhodněji.

 

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků