Mountfield - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Mountfield

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Béda Trávníček s rodinou se objevuje v reklamě, která patří jednomu poměrně známému a jak se zdá i největšímu prodejci nejen zahradní techniky.

Ohlédnutí za vznikem prodejen Mountfield

Velké úspěchy většinou začínají velmi nevinným malým rozhodnutím. Přesně tak netušil ani zakladatel Ivan Drbohlav, že se v roce 1991 začne psát historie největšího obchodu se zahradní technikou a bazény v Evropě. Historie začíná v malé prodejně se sekačkami v Mnichovicích. V roce 1995 se začala objevovat slavná reklama s Bédou Trávníčkem a o rok později se přidalo úspěšné kolo štěstí. Mimochodem v roce 1997 tu již bylo 37 prodejních míst. Navíc každá Mountfield prodejna byla doplněna o kvalitní servisní středisko. V současné době má Mountfield v České republice i na Slovensku síť 74 vlastních prodejních center.

Strategie poboček a Mountfield eshop

Prodejny Mountfield se budovaly poměrně cíleně. Strategie byla celkem jednoduchá, Mountfield Brno měl vykrýt oblast tak, aby lidé měli dojezd nejdále 30 km do prodejny. To samé platí pro Mountfield Tábor, což bylo ale daleko pro obyvatele Písku. Díky tomu vznikla prodejna Mountfield Písek, Mountfield Ostrava Poruba, Mountfield Frýdek až se postupně pokrývaly dojezdové plochy. Nakoupit si samozřejmě můžete přímo na prodejně, kde si lze sjednat i další služby, ale také lze využít Mountfield eshop, kdy si nakoupíte pohodlně z domova či jiného místa.

Nejen vířivky Mountfield za zlomek ceny

V Mountfieldu si můžete snadno zakoupit veškeré zboží pro zahradu, ale také pro relax. Pokud budete sledovat akční zboží, poté můžete zakoupit vířivky Mountfield nebo bazény či sauny za zlomek původní ceny a to se vyplatí. Stejně tak jako sbírat věrnostní body, s kterými opět využijete levnějších nákupů. Většina prodejen Mountfield má otevírací dobu stejnou od 9:00 do 18:00 hodin. Ověřit si to můžete na stránkách www.mountfield.cz, kde se dozvíte i další dostupné informace. Naleznete zde rovněž zajímavé návody a doporučení, stejně tak jako širokou nabídku sortimentu pro volnočasovou aktivitu. Navíc není problém si vybrat akční zboží z letáků, které samozřejmě přináší i horké novinky.

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků